جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

حل مشکل سفید شدن صفحه نمایش اپل واچ سری ۶ به صورت رایگان

حل مشکل صفحه نمایش اپل واچ ۶
فهرست مطالب

روز جمعه اپل طرح خدماتی جدیدی را برای کاربران اپل واچ معرفی کرد. این برنامه مخصوص آن دسته از کاربران اپل واچ سری ۶ است که مشکل سفیدشدن صفحه نمایش اپل واچ خود را گزارش داده بودند. کاربرانی که اپل واچ آن‌ها به این دلیل آسیب دیده است می‌توانند با مراجعه به کمپانی اپل یا ارائه‌دهندگان خدمات مجاز اپل (AASP) مشکل سفیدی صفحه نمایش اپل واچ ۶ خود را به صورت رایگان حل کنند. 

به گفته این شرکت، این مشکل تنها برای درصد کمی از مدل‌های ۴۰ میلی متری اپل واچ سری ۶ به‌وجود آمده است که می‌تواند باعث سفید شدن دائمی صفحه نمایشگر اپل واچ شود. اپل همچنین می‌گوید که دستگاه‌های آسیب دیده همگی بین ماه آوریل و سپتامبر ۲۰۲۱ (فروردین تا شهریور ۱۴۰۰) تولید شده‌اند.

برنامه خدماتی رایگان اپل برای حل مشکل صفحه نمایش اپل واچ سری ۶

کاربرانی که اپل واچ آن‌ها با این مشکل مواجه شده است می‌توانند با وارد کردن شماره سریال در وب سایت اپل ببینند آیا اپل واچ سری ۶ آن‌ها واجد شرایط تعمیر رایگان است یا خیر. همچنین شایان ذکر است که هیچ مدل اپل واچ دیگری به جز مدل ۴۰ میلی متری سری ۶ مشمول این برنامه خدماتی نمی‌شود.

اپل همچنین عنوان کرده است که صفحه نمایشِ درصد بسیار کمی از مدل‌ های ۴۰ میلی متری اپل واچ سری ۶ ممکن است برای همیشه سفید باقی بماند. بنابراین، اگر اپل واچ سری ۶ شما با این مشکل مواجه شده و بین آوریل ۲۰۲۱ تا سپتامبر ۲۰۲۱ ساخته شده است، با استفاده از وب سایت اپل و بررسی شماره سریال اطمینان حاصل کنید که آیا اپل واچ شما نیز واجد شرایط این برنامه خدماتی رایگان است یا خیر. در صورت برخورداری از این شرایط، خود کمپانی اپل یا ارائه‌دهنده خدمات مجاز اپل، خدمات خود را به صورت رایگان به شما ارائه خواهند کرد.

۱۱ روش ساده و موثر برای حل مشکل نوتیفیکیشن اپل واچ – کلیک کنید

اگر وب‌سایت اپل نشان می‌دهد که اپل واچ سری ۶ شما واجد شرایط تعمیر رایگان است، به منظور حل مشکل صفحه نمایش اپل واچ ۶ خود به فروشگاه اپل یا مراکز معتبر ارائه‌دهنده خدمات این کمپانی مراجعه کنید. تعمیر برای کاربران رایگان است، مگر این که سایر اجزای اپل واچ غیر از نمایشگر آن آسیب دیده باشد.

این برنامه خدماتی رایگان، اپل واچ های سری ۶ واجد شرایط را به مدت دو سال پس از فروش تحت پوشش قرار می‌دهد و در سراسر جهان اعتبار دارد.

برچسب‌ها: /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *