انارمگ
۰

مقررات و دستورالعمل‌های ثبت و بررسی اپلیکیشن در اناردونی منتشر شد

مقررات و دستورالعمل‌های ثبت و بررسی اپلیکیشن در اناردونی

همانطور که مستحضر هستید سبک زندگی مردم رو به تغییر است و روز به روز بر تعداد اپلیکیشن‌های مختلف و سایت‌ها افزوده می‌شود. این تغییر برای تمامی صنف‌های کاری محسوس است و در حال حاضر مشاهده می‌کنید که استارتاپ‌های کوچک و بزرگ خدمات خود را با استفاده از اپلیکیشن در اختیار مشتریان خود قرار میدهند. اناردونی اینجاست تا ارتباط استارتاپ‌های مختلف و کاربران را تسریع بخشد و بستری برای توسعه دهندگان می‌باشد تا اپلیکیشن‌های خود را در اختیار کاربران قرار دهند.

شما توسعه دهنده گرامی می‌توانید با مراجعه به پنل توسعه‌دهندگان اناردونی، اپلیکیشن خود را به همراه فایل‌های مربوطه، بارگذاری نموده و بعد از تایید تیم بررسی، بصورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار دهید.

پنل توسعه دهندگان اناردونی

تفاوتی نمی‌کند که شما برنامه نویسی تازه کار باشید یا تیمی بزرگ و متشکل از برنامه نویسان باتجربه؛ ما خوشحالیم که اناردونی را برای منتشر کردن برنامه‌ی خود انتخاب کرده‌اید و تمام تلاش خود را داریم تا بهترین سرویس را به شما توسعه دهنده عزیز و همچنین کاربران ارائه دهیم.

مقررات و دستورالعمل‌های ثبت و بررسی اپلیکیشن در اناردونی

در ادامه این مطلب از انارمگ قصد داریم نکاتی را خدمت شما برنامه نویس گرامی ارائه دهیم تا بطور کامل بر مواردی که هنگام بارگذاری برنامه خود در اناردونی باید مدنظر قرار دهید، اشراف داشته باشید.

اناردونی با شروع سال ۹۹ قوانین بررسی اپلیکیشن‌ها را تغییر داد؛ دستورالعمل‌های اناردونی در مورد ثبت اپلیکیشن‌ها بسیار ساده است. ما به دنبال ایجاد یک تجربه خوب برای کاربران هستیم که این منجر به یک فرصت عالی برای کاربران و توسعه دهندگان خواهد بود. هر اپلیکیشن در اناردونی توسط متخصصان بررسی می‌شود و تیم محتوا به کاربران کمک می‌کند تا هر روز با اپلیکیشن‌های جدید آشنا شوند.

با ورود به لینکی که در ادامه آورده‌ایم، شما قادر به مشاهده آخرین دستورالعمل‌ها که به ۵ بخش دسته بندی شده‌اند، خواهید بود: ایمنی – عملکرد – کسب و کار – طراحی و حقوقی. اناردونی دائما در حال تغییر و بهبود است تا بتواند نیاز کاربران را برطرف کند. اپلیکیشن شما نیز مانند اناردونی باید تغییر و بهبود پیدا کند تا بتواند بر روی اناردونی باقی بماند…

مقررات و دستورالعمل‌‌های ثبت و بررسی اپلیکیشن در اناردونی


ورود به پنل توسعه دهندگان

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *