جمعه سیاه (Black Friday) در اناردونی

بلک فرایدی، جمعه سیاه یا حراج جمعه، آخرین جمعه ماه نوامبر به‌ شمار می رود و شروعی است برای خریدهای کریسمس. مغازه ها و فروشگاه ها در این روز، اجناس خود را با تخفیف باورنکردنی به فروش می رسانند. این روز به قدری اهمیت دارد که فروشگاه‌ ها، قبل از ساعت ۴ صبح کار خود را آغاز کرده و مردم از همان زمان برای خرید، به فروشگاه هجوم می‌ آورند و خرید تا قبل از آغاز شب ادامه می یابد.

جمعه سیاه، اوایل تنها در آمریکا شناخته شده بود؛ اما در طول چند سال، در تمام جهان به شهرت رسید؛ به گونه‌ ای که در نظرسنجی که توسط تیم تحلیلگران Black-Friday Global انجام شد، در ایران ۴۴ درصد پاسخ‌ دهندگان اعلام کردند که با بلک فرایدی آشنا هستند.

جمعه سیاه در ایران

پدیده جمعه سیاه یا بلک فرایدی در ایران، از سال ۲۰۱۶ شروع شد و هر سال محبوب تر می شود. از دو سال پیش، یکی دو فروشگاه‌ اینترنتی با ارائه تخفیفاتی جزئی، سعی کردند که خود را با روز جهانی جمعه سیاه تطبیق دهند. این در حالی است که جمعه سیاه در ایران مانند کشور های دیگر، در آستانه سال جدید برگزار نمی‌ شود؛ بلکه دقیقا در روز جهانی بلک فرایدی تشکیل می شود که در آذرماه است و سنخیتی با خرید شب عید در ایران ندارد.

جمعه سیاه اناردونی

اناردونی نیز برای شما عزیزان در این روز، تخفیف های ویژه ای تدارک دیده است. شما می توانید با دنبال کردن شبکه های اجتماعی اناردونی، در روز جمعه ۸ آذر، از اخبار لحظه به لحظه جمعه سیاه و تخفیفات مربوط به آن مطلع شوید. این تخفیف ها، در اپلیکیشن های موجود در استور، اعمال خواهد شد و از ساعت ۱۲ ظهر جمعه تا ساعت ۲۰ همان روز، ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید و به دوستان خود نیز اطلاع دهید تا آن ها نیز از این تخفیف های ویژه بهره مند گردند. در صورت استقبال شما عزیزان، یقینا باز هم شاهد چنین اتفاقات خوبی خواهید بود…

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 12 =