کانسپت احتمالی ایرپاد۳ – ظاهر جدید و کیس کوچک‌تر برای ایرپاد جدید اپل

بسیاری از کاربران اپل انتظار دارند طراحی ایرپاد جدید امسال شبیه به ایرپاد پرو باشد. در عکس‌هایی که از ۵۲audio لو رفت، کانسپت احتمالی ایرپاد۳ ، نوارهای سیلیکونی و ظاهر کیس شارژر جدید را توانستیم ببینیم. 

اولین بار بلومبرگ از تولید سری جدید ایرپادهای اپل خبر داد. این ایرپادهای جدید پایه کوچک‌تر و سَری‌های قابل تعویض خواهند داشت. Ming Chi-Kuo همچنین گفته که طراحی ایرپادهای جدیدی شبیه ایرپاد پرو خواهند بود. 

برجسته‌ترین تغییری که در طراحی جدید شاهد هستیم این است که ایرپاد۳ به جای این که مثل دیگر ایرپادها روی گوش قرار گیرد، طراحی «داخل گوش»ی دارد. عکس‌های کانسپت احتمالی ایرپاد۳ از سوی ۵۲audio منتشر شد که پیش‌تر نیز تصاویری از این ایرپاد جدید با همکاری MacRumors منتشر کرده بود.

در تصاویر می‌بینیم که طراحی ایرپاد۳ قطعا الهام‌گرفته از ایرپاد پرو است. ایرپادهای جدید پایه کوچک‌تر و گوشی‌های سیلیکونی قابل تعویض خواهند داشت. طراحی کیس شارژر نیز تغییر کرده تا ظاهر کوچک‌تر و باریک‌تری داشته باشد. در گزارش منتشر شده همچنین گفته شده که ایرپاد۳ جدید سنسور فورس (Force Sensor) شبیه به ایرپاد پرو خواهد داشت. 

در کانسپت احتمالی ایرپاد۳ بد نیست به قابلیت جدید این دستگاه نیز اشاره کنیم. ایرپاد جدید شامل سیستم ویژه‌ی دریچه تخلیه فشار اپل خواهد بود. هنگامی که شما برای مدت زمان زیادی ایرپادها را در گوش خود می‌گذارید، حس بدی به شما دست می‌دهد؛ این تکنولوژی جدید باعث می‌شود تا احساس ناراحتی شما تا حد ممکن تقلیل یابد. در گزارش جدید همچنین آمده که ایرپاد جدید سیستم Spatial Audio (صدای چندبعدی) خواهد داشت. گفته شده که ایرپاد۳ قرار است نقص‌های موجود در ایرپاد پرو – مثل  Active Noise Cancellation و Transparency Mode – را برطرف کند.

خرید و قیمت روز ایرپاد پرو اپل – کلیک کنید

در انتهای پست منتشر شده نیز گفته شده که قیمت ایرپاد۳ حدودا ۱۵۰دلار خواهد بود و در ماه مارس سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد شد. با این همه، بهتر است خیلی به صحت این شایعه‌ها – به ویژه قیمت و زمان عرضه – اعتماد نکنیم. اگرچه که کانسپت احتمالی ایرپاد۳ تقریبا قطعی است اما نمی‌توان به صحت دیگر جزییات اطمینان کرد.

 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − سیزده =