جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

شایعات درباره اپل واچ ایکس با طراحی متفاوت و دوربین فیس تایم

شایعات درباره اپل واچ ایکس با طراحی متفاوت و دوربین فیس تایم
فهرست مطالب

اپل واچ با رسیدن به ده سالگی خود، در اواخر امسال با تغییری بزرگ همراه خواهد بود. برای آشنایی با مشخصات اپل واچ ۲۰۲۴ و دوربین فیس تایم اپل واچ ایکس، در این مطلب از انارمگ ما را همراهی کنید.

شایعات زیادی در مورد طراحی اپل واچ جدید وجود دارد. یکی از مهم‌ترین آن‌ها، باز طراحی اپل واچ ایکس به شکل Apple Watch Ultra، اما نازک‌تر و به همراه دوربین فیس تایم است.

ایده اولیه طراحی اپل واچ ایکس

طراح آلمانی به نام Lukas Gehrer، گفته است:

پس از حدود سه ماه کار بر روی طراحی دقیق اپل واچ ۲۰۲۴، به چندین شایعه، پتنت و اخبار در مورد این ساعت جدید اپل دست یافته‌ایم.

اولین مورد، شباهت بسیار زیاد اپل واچ ایکس به اپل واچ اولترا است. با این تفاوت که اپل واچ اولترا ضخیم‌تر است، اما اپل واچ ۲۰۲۴ ساعتی است به نسبت نازک‌تر با لبه‌های کاملاً خمیده که در رنگ تیتانیومی تیره معرفی خواهد شد.

ضخامت کمتر اپل واچ ایکس نسبت به اولترا
ضخامت کمتر اپل واچ ایکس نسبت به اولترا

اپل واچ جدید، از یک دوربین فیس تایم و همچنین سنسور فشار خون در نمایشگر برخوردار است.

در زیر نظر یکی از طرفداران اپل واچ را می‌خوانیم:

امیدوارم این پیش بینی تنها در حد یک ایده و کانسپت باقی بماند و به واقعیت تبدیل نشود. اپل واچ تنها برای تماس‌های کوتاه مدت مناسب است، اما فیس تایم همیشه زما‌نبر است. این موضوع در اپل واچ که حجم بسیار کمی نسبت به گوشی و مک دارد، بسیار آزاردهنده خواهد بود. علاوه بر این، طراحی اپل واچ معمولی بسیار زیباتر از یک اپل واچ اولترا است!

اپل می‌تواند به جای تغییرات مذکور، عمر باتری این گجت را بهبود بخشد و یا این که از بندهای ساعت سازگار با انواع اپل واچ رونمایی کند.

سنسور فشار خون در اپل واچ جدید

گرچه وجود سنسور فشار خون در اپل واچ می‌تواند نظر اکثر کاربران را به خود جلب کند، اما ضرورتی برای تعبیه دوربین بر روی نمایشگر آن وجود ندارد و به نظر نمی‌رسد که اپل واچ ۲۰۲۴ دوربین داشته باشد.

فیس تایم اپل واچ
فیس تایم اپل واچ

شایعات موجود درباره اپل واچ ۲۰۲۴

بلومبرگ پیش بینی می‌کند که اپل واچ ۲۰۲۴ بزرگ‌ترین تغییرات ساعت اپل از ابتدا تاکنون را دریافت خواهد کرد. این تغییرات شامل ضخامت کمتر و بندهای مغناطیسی است که معنای سازگاری با اپل واچ‌های کنونی و آینده را زیر سوال می‌برد.

زمان عرضه اپل واچ جدید

گرچه بیشتر منتقدان و تحلیلگران بر عرضه اپل واچ ایکس در پایان سال ۲۰۲۴ توافق نظر دارند، اما برخی معتقدند که به دلیل پیچیدگی طراحی آن، رونمایی از این ساعت ممکن است به اوایل سال ۲۰۲۵ موکول شود. برای اطلاع از جزئیات رویداد WWDC 2024 کلیک کنید.

به اشتراک گذاری:
Picture of مهرناز
مهرناز
مهرناز هستم و با وجود این که شغلم ارتباطی با مدرک تحصیلی من نداره، علاقمندی به نکات سئوی سایت و نویسندگی، من را به سمت این حرفه کشونده و حدود ۴ سال است که در این زمینه مشغول به کار هستم.
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *