جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

۱۰ اپلیکیشن که قاتل باتری گوشی شما هستند!

فهرست مطالب

می‌تونید گوشی با باتری قوی تهیه کنید که تقریباً یک روز یا بیشتر دوام می‌آورد، و با این حال، برنامه‌هایی وجود دارند که می‌توانند عمر باتری شما را کاهش دهند. این برنامه‌ها با اجرای سرویس‌ها در پس‌زمینه باتری شما را تخلیه می‌کنند و در نهایت آب گوشی شما را می‌مکند. این برنامه‌های شارژ باتری تلفن شما را مشغول نگه می‌دارند و باعث از دست رفتن باتری اصلی گوشی می‌شوند.

افزایش عمر باتری موبایل

شما میتوانید چهت افزایش عمر باتری گوشی موبایل خود اپلیکیشن ها و بازی هایی که باعث کاهش عمر باتری موبایل شما میشوند را حذف یا غیرفعال کنید تا عمر باتری خود را افزایش دهید جهت اینکه باتری گوشی خود را تعویض نکنید. در ادامه یک لیست از برنامه‌هایی که باعث کاهش عمر باتری موبایل میشوند را برای شما همراهان پخش باتری سیاره آماده کرده ایم.

برنامه های کاهش عمر باتری موبایل

۱- Snapchat

یک اسنپ چت یکی از برنامه های بی رحمانه ای است که جای خوبی برای باتری گوشی شما ندارد. سرویس اعلان گوشی شما را مشغول نگه می دارد و شارژ باتری را کم میکند. اسنپ چت همچنین از خدمات موقعیت مکانی برای گزارش موقعیت لحظه ای کاربر استفاده می کند. این یک ویژگی در اسنپ چت است که بسته به کاری که می خواهید با آن انجام دهید می توانید آن را فعال یا غیرفعال کنید. با این حال، این برنامه یک برنامه دوربین با ویژگی های چت، داستان ویدیویی است. این دلیل اصلی استفاده از باتری زیاد است.

شما می توانید از اسنپ چت خود استفاده نکنید، مگر اینکه یک عجایب اسنپ چت باشید. در این صورت، می‌توانید ویژگی مکان زنده را خاموش کنید.

به اسنپ چت > تنظیمات > برگه «چه کسی می تواند» > مکان من را ببینید > «حالت روح» را انتخاب کنید.

همچنین اگر نمی‌خواهید این برنامه کاری با موقعیت مکانی انجام دهد، می‌توانید مجوز Snapchat را برای سرویس‌های مکان رد کنید. در اینجا یک نکته دیگر برای شما وجود دارد، اعلان‌های غیرضروری برنامه را خاموش کنید، و از این طریق در مصرف باتری صرفه‌جویی می‌کنید – به ویژه، اعلان‌های بیدار و تصادفی.

۲- Netflix

نتفلیکس یکی از کم مصرف ترین اپلیکیشن هاست. باتری گوشی شما را می مکد. نتفلیکس همچنین اعلان‌هایی را ارسال می‌کند و این دلیل دیگری برای تخلیه باتری است. می‌توانید با استفاده کمتر از Netflix در تلفن و بیشتر در وب، مدت زمان صفحه نمایش را محدود کنید. همچنین، معتاد نتفلیکس نباشید، زیرا اخیراً یک بیمار هندی برای اولین بار تحت درمان قرار گرفت.

۳- YouTube

یوتیوب مورد علاقه همه است. بسیاری از ما زمان زیادی را صرف تماشای ویدیوها و وبلاگ‌ها می‌کنیم، اما نکته اینجاست که این برنامه‌های پخش جریان بیشتر آب باتری را تخلیه می‌کنند، و به همین دلیل است که باید نظارت و تنظیم شود. می‌توانید با استفاده از ویژگی «به من استراحت کنم» در برنامه، زمان تماشای YouTube را محدود کنید.

۴- Facebook

بزرگترین برنامه شبکه اجتماعی نیز از باتری فوق العاده ای استفاده می کند. اگر کاربر این برنامه های پخش جریانی نیستید، مطمئن هستم که فیس بوک بهترین برنامه نصب شده روی گوشی شما است که عمر باتری گوشی شما را خالی می کند. در پس‌زمینه اجرا می‌شود، به‌روزرسانی‌ها، مخاطبین را همگام‌سازی می‌کند، سرویس اعلان را اجرا می‌کند و بسیاری از فرآیندهای پس‌زمینه را اجرا می‌کند. به نظر می رسد یک آشفتگی مطلق است. اما، نگران نباشید، همیشه یک راه حل وجود دارد.

۵- Messenger

مسنجر یکی از اپلیکیشن های پیام رسان است که بیشترین میزان مصرف باتری را بر عهده دارد. مانند فیس بوک در پس زمینه اجرا می شود. مخاطبین را همگام‌سازی می‌کند و هر از گاهی اعلان‌ها را ارسال می‌کند. شما نمی توانید بدون نصب مسنجر در فیس بوک پیام بفرستید، که این امر بسیار بد است.

برای فرار از مسنجر، می توانید مسنجر لایت را برای اندروید و iOS نصب کنید که برای گوشی های هوشمند ارزان قیمت طراحی شده است. اگر گوشی رده بالایی دارید، اپلیکیشن لایت هیچ هزینه ای برای شما ندارد و باتری کمتری مصرف می کند. به این ترتیب می توانید از فیس بوک مسنجر گرسنه باتری فرار کنید.

برنامه مسنجر - فروشگاه اینترنتی سیاره

۶- WhatsApp

واتس اپ برنامه پیام رسان مورد علاقه همه است و بیش از یک میلیارد کاربر دارد. برنامه در پس‌زمینه اجرا می‌شود و در صورت استفاده باتری شما را خالی می‌کند. هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که استفاده از برنامه را محدود کنید و اگر اغلب از آن استفاده می کنید، آن را از برنامه های اخیر پاک نکنید. می توانید راهنمای کامل ما را در مورد چگونگی صرفه جویی در عمر باتری در تلفن های اندرویدی بخوانید.

۷- Google News

برنامه Google News یکی از بهترین برنامه‌های خبری رایگان موجود است، اما به دلیل فعالیت مداوم در پس‌زمینه، باتری مصرف می‌کند. این شما را به روز نگه می دارد اما به قیمت باتری شما. برای صرفه جویی در مصرف باتری، می توانید اعلان یا هشدارهای خبری را خاموش کنید.

افزایش عمر باتری گوشی با حذف برنامه های گوگل - فروشگاه اینترنتی سیاره

۸- Flipboard

Flipboard یک برنامه خبری بصری است که می تواند با توجه به کاربر سفارشی شود. می‌توان داستان‌های مدیریت‌شده را نوشت. با این حال، باتری را مانند هر برنامه دیگری با دسترسی به اعلان مصرف می کند. می‌توانید بپردازید و روند پس‌زمینه Flipboard را خاموش کنید تا مصرف باتری را به حداقل برسانید.

۹- BBC News

برنامه BBC News هم برای اندروید و هم iOS در دسترس است. اپلیکیشن خبر یکی از بهترین اپلیکیشن های خبری است، اما به دلیل اعلان های اخبار فوری و سایر اعلان های اپلیکیشن ها، باتری زیادی مصرف می کند. خاموش کردن فعالیت پس‌زمینه و اعلان‌های اضافی برای صرفه‌جویی در مصرف باتری.

۱۰- TikTok (musical.ly)

Tik Tok (musical.ly) از باتری زیادی استفاده می کند زیرا یکی دیگر از برنامه های اجتماعی با ویژگی های پخش و ضبط ویدیو است. تخلیه باتری ناشی از این برنامه را می توان با خاموش کردن اعلان های غیر ضروری و محدود کردن استفاده از آن به حداقل رساند. سعی کنید از برنامه روی داده های تلفن همراه استفاده نکنید زیرا از هر دو جهت به شدت بر باتری تأثیر می گذارد.

بازی های مخرب باتری گوشی

در صورتیکه قصد دارید بازی‌های مخرب باتری گوشی را نیز شناسایی کنید میتوانید به وب سایت پخش باتری سیاره مراجعه نمایید. و بازی هایی که باعث کاهش عمر باتری گوشی شما میشوند را به صورت کلی نابود کنید تا از کاهش عمر باتری گوشی خود جلوگیری کنید. قطعا هرچه بیشتر به این نکات اهمیت بدهید عمر گوشی شما بیشتر میشود و زمان بیشتری میتوانید از برنامه‌های ضروری گوشی خود استفاده نمایید و کمتر گوشی خود را به شارژ متصل نمایید.

جمع بندی

بنابراین، به هر قیمتی از این برنامه های تخلیه باتری خودداری کنید و گوشی خود را تمیز نگه دارید. Clean Master نمونه‌ای از برنامه محبوب افزایش عمر باتری در Google Play است. بنابراین، این ده برنامه تخلیه باتری بودند که باید از آنها اجتناب کنید. اما اینها تنها مواردی نیستند که مطمئن شوید این نکات را برای حل مشکل تخلیه باتری خود دنبال می کنید میتوانید وب سایت مرکز پخش باتری سیاره را دنبال کنید.

آیا برنامه ای برای اشتراک گذاری دارید؟ اگر برنامه‌ای رو از دست دادیم که باتری رو خالی می‌کنه، به ما اطلاع بدید. دمتون گرم!

منبع: پخش باتری سیاره https://pakhshebattery.com

برچسب‌ها: / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *