بالاخره اپل جزئیات مربوط به آخرین آپدیت ایرتگ خود را ارائه کرد. اپل از ماه نوامبر، دو آپدیت برای ردیاب ایرتگ خود منتشر کرده است. با این حال هیچ گزارشی از تغییرات ارائه شده در آپدیت‌های مذکور منتشر نشده است.

ما در این مطلب از انارمگ سعی داریم برخی از جزئیات این آپدیت‌ها را بیان کنیم، پس با ما همراه باشید.

نسخه ۲.۰.۲۴ و ۲.۰.۳۶ مربوط به آپدیت ایرتگ

ایرتگ اپل
ایرتگ اپل

بر اساس یک مقاله پشتیبانی اپل در وبسایت شرکت مذکور، مشخصاتی از دو آپدیت جدید ارائه شده است.

این نسخه از ایرتگ در ۱۰ نوامبر منتشر شد و امکان جستجوی دقیق یک ایرتگ ناشناخته را به کاربران می‌دهد.

این ویژگی برای پیشگیری از سوء استفاده افراد از ایرتگ به عنوان یک وسیله ردیاب و تعقیب کننده ایجاد شد. بدین معنی که در حال حاضر اگر کاربری با دریافت هشدار صوتی از ایرتگ خود، تشخیص دهد که یک ایرتگ ناشناس به همراه او در حال جابجایی است، می‌تواند سریعاً آن ایرتگ را غیرفعال کند تا کسی او را تعقیب نکند.

علاوه بر این، اپل در این به روزرسانی، تعداد آن دسته از نوتیفیکیشن‌هایی را افزایش داده است که نشان می‌دهد ایرتگ یک شخص از او جدا شده و به همراه شما در حال حرکت است. لازم به ذکر است که بسیاری از این قابلیت‌های جدید به آیفون ۱۱ و یا جدیدتر نیاز دارد زیرا تمامی آن‌ها بر روی چیپست Ultra Wideband قابل اجرا هستند.

آخرین نسخه از آپدیت ایرتگ در ۱۲ دسامبر منتشر شد. اپل ادعا می‌کند که شتاب سنج به کار رفته در این ایرتگ، زمان حرکت و تکان خوردن آن را تشخیص می‌دهد.

نحوه آپدیت Airtag

زمانی که ایرتگ در نزدیکی و در محدوده آیفون شما قرار بگیرد،‌ آپدیت می‌شود و از هیچ طریقی نمی‌توان این موضوع را مشاهده کرد. تنها نکته‌ قابل توجه این است که آپدیت آن به صورت مرحله‌ای انجام می‌شود و همه آن را به صورت همزمان دریافت نمی‌کنند.

اگر ایرتگ شما به خوبی با آیفون و آیپد کار نمی‌کند و این مسأله به دلیل عدم آپدیت ایرتگ نیست، به مطلب رفع مشکل عدم اتصال ایرتگ به آیفون مراجعه کنید تا بتوانید از ردیاب اپلی خود نهایت استفاده را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *