جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

نمایش مرکزهای تست COVID-19 به زودی در Apple Maps

فهرست مطالب

گفته می‌شود که شرکت اپل در حال کار بر روی پروژه‌ای است که برای کاربرانی که به Apple Maps دسترسی دارند، امکان مشاهده مراکزی که تست تشخیص COVID-19 انجام می‌دهند را برقرار می‌کند.

شرکت اپل برای بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و شرکت‌های دیگر که تست تشخیص COVID-19 را انجام می‌دهند، یک پورتال ایجاد کرده است که هم‌اکنون در دسترس است. این مراکز به راحتی می‌توانند وارد این درگاه اینترنتی شوند، فرم درخواست را دانلود و پر کنند و در نهایت، آن را برای شرکت اپل ایمیل کنند. در ادامه، شرکت اپل فرم درخواستی را بررسی می‌کند و در صورت مورد تائید واقع شدن، مرکز مورد نظر را به عنوان مرکز تست COVID-19 به Apple Maps اضافه می‌کند.

شکل ظاهری

شرکت اپل تصویری را از نحوه ظاهر شدن این مراکز بر روی Apple Maps منتشر کرده است.

نمایش مرکزهای تست COVID-19
نمایش مرکزهای تست COVID-19

همانگونه که در تصویر نشان داده می‌شود، این مراکز با یک آیکن پزشکی همراه با نشان قرمز رنگ، نمایش داده می‌شوند. برای این مراکز همچنین یک بنر مخصوص در Apple Maps card قرار می‌گیرد.

اپل اطلاعات استانداری در مورد نام، آدرس، شماره تلفن و ایمیل مرکز مورد نظر را در Apple Maps قرار می‌دهد. علاوه بر آن، اطلاعات دیگری در مورد نوع مرکز (بیمارستان، آزمایشگاه، شرکت تولیدی و…) و اطلاعاتی در مورد رانندگی و پارک کردن ماشین، اضافه کرده است. Apple Maps همچنین کاربران را راهنمایی می‌کند که آیا آن‌ها باید از قبل، برای تست دادن وقت بگیرند و آیا به نسخه پزشکی احتیاج دارند یا خیر! هر کدام از این مراکز ممکن است اطلاعات اضافه‌تری برای راحت‌تر کردن پروسه انجام تست COVID-19 در قسمت اطلاعات خود قرار بدهند.

با توجه به این که فرم درخواستی برای این مراکز هنوز در دسترس است، مشخص نیست که چه زمانی این قابلیت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت؛ اما با توجه به گسترش روز افزون ویروس کرونا، امید است که این قابلیت در Apple Maps به زودی قرار گیرد…

برچسب‌ها: / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *