انارمگ
۰

آیا متن موزیک یا همان لیریک موزیک‌ ها به نسخه وب اپل موزیک خواهند آمد؟

اپل با ارائه لیریک موزیک در بخش وب Apple Music و همچنین هدایت آن به سمت یک برنامه بومی، در حال گسترش اپلیکیشن اپل موزیک می‌باشد. در این مطلب از انارمگ به بررسی این قابلیت می‌پردازیم.

در حال حاضر و در beta.music.apple.com، کاربران با کلیک بر روی آیکن حباب گفتاری یا همان Speech Bubble، می‌توانند متن و لیریک موزیک در حال پخش را در همان لحظه و به صورت زنده در اختیار داشته باشند.

لازم به ذکر است که این ویژگی کاربردی، فعلاً در نسخه وب بتای اپل موزیک ارائه شده است. برای آشنایی با نحوه به اشتراک گذاری متن آهنگ اپل موزیک با دوستان خود به مطلب لینک شده مراجعه کنید.

در آی او اس ۱۳، این قابلیت به اپل موزیک افزوده شده است و نحوه استفاده از آن به این شکل است که با کلیک بر روی آیکن حباب گفتاری با علامت نقل قول، اشعار و متون آهنگ در حال پخش به صورت لایو نمایش داده می‌شود. اکنون اپل قصد دارد این ویژگی را به نسخه وب این اپلیکیشن گسترش دهد.

افزودن متن آهنگ در وب Apple Music

افزودن متن آهنگ در وب Apple Music

عملکرد Lyrics در اپل موزیک

نکته جالب توجه این است که کاربران برای رفتن به قسمت‌های دلخواه آهنگ، تنها باید بر روی بخش مورد نظر از لیریک موزیک کلیک کنند. با این عمل گوش دادن به آهنگ مورد علاقه بسیار لذت بخش خواهد بود.

لیریک موزیک در پخش کننده وب اپل موزیک

لیریک موزیک در پخش کننده وب اپل موزیک

لازم به ذکر است که این ویژگی در حال حاضر در پخش کننده وب اپل موزیک و نسخه بتای آن در دسترس است و به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق مرورگر خود به آرشیوی از موسیقی این شرکت گوش بسپارند. پیش بینی‌ها دال بر این است که مدتی طول نمی‌کشد تا این ویژگی از بتا خارج شود و در دسترس تمامی کاربران محصولات اپل قرار گیرد.

پخش کننده وب اپل موزیک در سال ۲۰۲ ارائه شد و امکان دسترسی به کتابخانه عظیم موسیقی این شرکت را فراهم کرد. برای دسترسی به محتوای این اپلیکیشن محبوب و لیریک موزیک در آینده، می‌توانید گیفت کارت اپل موزیک را تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =