جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

انتشار تصاویری از طراحی ایرپاد جدید اپل

طراحی ایرپاد جدید اپل
فهرست مطالب

ژیولیو زامپتی Giulio Zompetti، کلکسیونر محصولات اپل، تصاویری از محصولات جدید اپل را در توئیتر خود به اشتراک گذاشت. مهمتر و جالب‌تر از همه، تصاویری از طراحی ایرپاد جدید اپل با بدنه‌ای از جنس شفاف و براق است. مشخص نیست که آیا اپل قصد دارد ایرپادهای جدیدش را با ظاهری شفاف و براق منتشر کند یا خیر که البته بعید به نظر می‌رسد.

نمونه اولیه ایرپاد ظاهرا مربوط به نسل اول یا دوم این دستگاه بوده و در تمامی بخش‌ها به جز نوک گوشی‌ها و بخش فلزی میکروفون، پوشش شفاف دارد. البته موارد شفاف در طول نمونه‌سازی و طراحی اولیه رایج هستند. زیرا از این طریق مهندسان می‌توانند نگاه دقیق‌تری نسبت به طراحی داشته باشند.

تا به امروز AirPods و AirPods pro تنها در رنگ سفید موجود بوده‌اند. اپل همچنان در برابر درخواست‌ها برای عرضه‌ی ایرپاد در رنگ‌های مختلف مقاومت می‌کند. از طرفی محصولات برند Beats که متعلق به اپل هستند مانند Beats Fit Pro در طیف وسیعی از رنگ‌های مختلف موجود هستند.

نمونه‌ای از هدفون‌های براق که در بازار موجود است، مدل Nothing ear (1) است که طراحی شبیه ایرپاد پرو با ساقه‌ای نیمه براق دارد و رقیبی ارزان‌قیمت برای ایرپاد به حساب می‌آید.

Zompetti علاوه بر تصاویر طراحی ایرپاد جدید اپل ، تصاویری از نمونه‌ی اولیه شارژر ۲۹ واتی اپل و همچنین نمونه‌ی اولیه‌ی EVT آیفون اصلی را به اشتراک گذاشت.

برچسب‌ها: / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *