انارمگ
۰

 عرضه اپلیکیشن بازی تیک تاک تا اواخر سال ۲۰۲۲

عرضه بازی تیک تاک تا اواخر سال 2022

TikTok گام بزرگی به سمت بازی ویدئویی بر می‌دارد و طبق گزارش‌ها، مشغول آزمایش بازی‌های کوچک بر روی این پلتفرم در کشور ویتنام است. این شرکت، با کمک استودیوهای بازی‌های موبایلی Zynga، بازی‌های HTML5 محوری می‌سازد که تا پایان سال جاری بر روی این پلتفرم عرضه خواهند شد. این غول رسانه‌های اجتماعی در حال حاضر ساخت بازی تیک تاک را تأیید کرده است.

تیک تاک در حال حاضر با بیش از یک میلیارد کاربر فعال، با ارائه‌ مینی بازی‌‌ها می‌تواند درآمد تبلیغاتی و همچنین افزایش زمان صرف شده در داخل برنامه را افزایش دهد. یکی از نمایندگان تیک تاک طی ایمیلی به رویترز گفت:

ما همیشه به دنبال راه‌هایی برای ارتقاء و بهبود پلتفرم خود هستیم. همچنین تیم ما به عرضه ویژگی‌های پیشرفته و ادغام‌ کردن قابلیت‌های جدید اهمیت زیادی می‌دهد.

تیک تاک قصد دارد گام‌‌هایی فراتر از ساخت و عرضه مینی بازی‌ها در راستای بهبود اپلیکیشن خود بردارد. سال گذشته، تیک تاک شروع به آزمایش برنامه پخش زنده خود به نام TikTok Live کرد. کاربران TikTok Live می‌توانستند از طریق رایانه، تلفن همراه و یا کنسول بازی، نمایشگر خود را آنلاین پخش (استریم) کنند.

اپلیکیشن بازی تیک تاک

اپلیکیشن بازی تیک تاک

تجربه بازی تیک تاک

همچنین کاربران نسخه‌ چینی تیک تاک Douyin، از سال ۲۰۱۹ می‌تواستند بازی‌های مختلفی را داخل این برنامه بازی کنند. افرادی که نزدیک به این موضوع هستند می‌گویند که تیک تاک، که متعلق به شرکت چینی ByteDance است، قرار است بازی‌های بیشتری را در جنوب شرقی آسیا عرضه کند.

حرکت و جهش این برنامه به سمت تولید و عرضه بازی بعد از پیوستن شرکت‌های دیگری مانند نتفلیکس و اپل به حوزه بازی‌های تلفن همراه صورت گرفت. در اواخر سال ۲۰۲۱، نتفلیکس مجموعه‌ای از بازی‌های iOS را برای کاربران آیفون و آیپد راه‌اندازی کرد. علاوه بر این، اپل همچنین نزدیک به دو سال پیش از سرویس اشتراک بازی اپل آرکید خود رونمایی کرد.

تیک تاک نیز قصد دارد فعالیت‌های خود را در زمینه‌ بازی گسترش دهد تا به‌طور مداوم یک میلیارد کاربر خود را درگیر و همراه خود کند و این مساله کاملا درک‌پذیر است. صنعت گیمینگ این روزها طرفداران زیادی دارد و این تصمیم تیک تاک منطقی به نظر می‌رسد. تعجب نخواهیم کرد که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی دیگر نیز از این روند پیروی کنند، زیرا خیلی از آن‌ها علاقه دارند تا ویژگی‌های تیک تاک را قرض بگیرند و راه آن را دنبال کنند. شعار چنین شرکت‌هایی این است که اگر نمی‌توانید رقیبان خود را شکست دهید، به آن‌ها بپیوندید.

اگر از کاربران تیک تاک هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا مطلب امکان ارسال دایرکت در آپدیت جدید تیک تاک را نیز مطالعه کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *