جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

کاربران برنامه تردز اینستاگرام در حال ۱۰۰ میلیونی شدن در کمتر از چند روز!

کاربران برنامه تردز اینستاگرام در حال 100 میلیونی شدن در کمتر از چند روز!
فهرست مطالب

اکنون بعد از گذشت ۴ روز از راه‌اندازی برنامه تردز اینستاگرام، کاربران آن که متشکل از اقشار مختلف افراد جهان از جمله دارندگان حساب‌های اپل و غیره هستند، از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر فراتر رفته است. در این مطلب از انارمگ به این موضوع می‌پردازیم.

به گفته بسیاری از طرفداران اپل و اپلیکیشن تردز اینستاگرام، لحظه شکوه تردز زمانی خواهد بود که Phil Schiller (مسئول اپ استور و رویدادهای اپل) به تردز بپیوندد.

شیلر حساب اینستاگرام ندارد، زیرا آن را زمانی حذف کرد که بهترین برنامه آیفون، تمامی فیلترهای مربوط به تلفن‌های اندرویدی را حذف کرد. پس از آن اقدام به حذف اکانت توییتر خود کرد و پس از مدتی با اکانت Mastodon مجدداً ظاهر شد.

نکته جالب توجه این است که تا به این لحظه تنها در Mastodon هیچ اکانت اپلی وجود نداشته است، اما از سمت دیگر، اکنون و در کمتر از ۴ روز از راه‌اندازی برنامه تردز، تعداد اکانت‌های اپل که به Threads پیوسته‌اند رو به افزایش است.

برنامه تردز و 100 میلیون فالور
برنامه تردز و ۱۰۰ میلیون فالور

اکانت‌های اپلی و تردز اینستاگرام

در میان اکانت‌های اپل، اولین مورد اکانت اپل نیوز بود که به تردز پیوست. بعد از آن حساب‌های Shazam، Apple Books، Apple Music و Beats by Dre نیز به کاربران برنامه تردز ملحق شدند.

این‌طور که به نظر می‌رسد، کاربران برنامه تردز در کوتاه‌ترین زمان ممکن بسیار افزایش خواهند یافت. به دلیل این که تقریباً بیشتر افراد جامعه و از جمله کاربران اپل موزیک، اپل نیوز و غیره از یک حساب کاربری اینستاگرام بهره‌مند هستند، به راحتی می‌توانند از تردز استفاده کنند. تا به این لحظه، Beats در تردز پست نیز گذاشته است، اما مابقی اکانت‌های اپل تنها حضور خود را ثبت کرده‌اند.

افزایش سریع اکانت‌های اپل در پیوستن به برنامه تردز نشان‌دهنده این است که اپل به پلتفرم مذکور تعهد دارد. این در حالی است که هیچ گاه اپل تعهدی به Mastodon نداشته است.

برای آشنایی با نحوه استفاده از تردز اینستاگرام در آیفون به مطلب لینک شده مراجعه کنید.

برچسب‌ها:
به اشتراک گذاری:
Picture of مهرناز
مهرناز
مهرناز هستم و با وجود این که شغلم ارتباطی با مدرک تحصیلی من نداره، علاقمندی به نکات سئوی سایت و نویسندگی، من را به سمت این حرفه کشونده و حدود ۴ سال است که در این زمینه مشغول به کار هستم.
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *