جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

نایت مود خودکار در آپدیت WatchOS 10 برای اپل واچ اولترا ارائه می‌شود!

نایت مود خودکار در آپدیت WatchOS 10 برای اپل واچ اولترا ارائه می‌شود!
فهرست مطالب

اپل تغییرات زیادی را برای تطبیق اپل واچ با سیستم ویجت جدید در آپدیت WatchOS 10 اعمال کرده است. یکی از این تغییرات که مورد استقبال ویژه کاربران اپل واچ اولترا قرار گرفته، نایت مود خودکار است.

اپل واچ اولترا میزبان یک فیس واچ انحصاری به نام Wayfinder است. این فیس واچ شامل یک قاب ساعت است که مختصات مکان و ارتفاع را نشان می‌دهد و از سخت‌افزار جدید GPS با فرکانس دوگانه در داخل ساعت استفاده می‌کند.

فیس واچ Wayfinder در اپل واچ اولترا
فیس واچ Wayfinder در اپل واچ اولترا

در حال حاضر Wayfinder می‌تواند حالت رنگ استاندارد خود را به نسخه سیاه و قرمز تغییر دهد:

 در اپل واچ اولترا شاهد بزرگ‌ترین و درخشان‌ترین نمایشگر اپل واچ هستیم. نمایشگر همیشه روشن Retina در اوج خود ۲۰۰۰ نیت و تقریبا دو برابر روشن‌تر از هر ساعت دیگر اپل است. این نمایشگر بزرگ‌تر، فضای بیشتری را برای نمایش معیارهای تمرین و فیس واچ‌های مملوء از جزئیات فراهم می‌کند. در صفحه Wayfinder با چرخاندن دیجیتال کرون می‌توانید نایت مود را برای مشاهده بهتر در شرایط نور کمتر فعال کنید.

همان‌طور که اپل توضیح می‌دهد تغییر بین حالت‌ها با چرخاندن دیجیتال کرون امکان‌پذیر است. قسمت ویجت جدید در WatchOS 10 از این روش ورودی استفاده می‌کند. روش دیگر فعال کردن آن از طریق میانبر Night Mode در کنترل سنتر می‌باشد.

از آن‌جایی که ممکن است این روش‌های راه‌اندازی به دلیل وقت‌گیر بودن مورد استفاده کاربران قرار نگیرند، اپل حالت سومی نیز برای فعال کردن این مود قرار داده است که کارایی بیشتری دارد. در WatchOS 10 شاهد حالت فعال سازی خودکار Night Mode هستیم که نحوه عملکرد بهتری دارد.

نایت مود خودکار در آپدیت WatchOS 10

نایت مود خودکار در آپدیت WatchOS 10
نایت مود خودکار در آپدیت WatchOS 10

چشم انسان برای تطبیق با حالت‌های نور مختلف نیازی به تنظیمات دستی ندارد. اکنون نایت مود نیز در اپل واچ اولترا از همین ویژگی بهره می‌برد. نایت مود خودکار از سنسور نور محیط اپل واچ اولترا استفاده کرده و مشخص می‌کند هر زمان که نور محیط به اندازه کافی کم شد این حالت را برای راحتی چشم فعال کند.

برخی از کابران شکایت داشتند که نایت مود فقط رنگ صفحه نمایش را تغییر می‌دهد و هیچ فایده دیگری ندارد. البته کابران نیز بنا به ترجیحات خود می‌توانند این تنظیمات را اعمال کرده و یا بالعکس غیرفعال کنند.

برچسب‌ها: /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *