جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

ایموجی‌های جدیدی که احتمالا به آپدیت آی او اس ۱۷ خواهند آمد!

ایموجی‌های جدیدی که احتمالا به آپدیت آی او اس 17 خواهند آمد!
فهرست مطالب

جالب است بدانید که در تقویم، روز جهانی مخصوص ایموجی داریم و این روز به زودی فرا می‌رسد. بدیهی است که ایموجی‌پدیا به مناسبت این روز مهم، پیش نمایش فوق‌العاده‌ای از ایموجی‌های احتمالی آینده آماده کرده است. برای اطلاع از جزئیات ایموجی های جدید در این مطلب از انارمگ ما را همراهی کنید.

نکته: ایموجی ۱۵.۱ با پشتیبانی از تغییرات مهم در ۱۰۰ ایموجی موجود، به زودی و در فصل بهار ۲۰۲۴، در دستگاه‌های اپل ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است که ایموجی ۱۵.۱ عبارت است از مجموعه‌ای از پیشنهادات ایموجی که در سپتامبر ۲۰۲۳ به همراه انتشار Unicode 15.1 ساخته خواهد شد.

این تغییر به شکل یک سبک هنری جدید و خلاقانه نیست، بلکه به عنوان تغییری در جهت قرارگیری صورت ایموجی‌ها و دیگر موارد جزئی به شمار می‌رود که توسط ایموجی‌پدیا هایلایت شده‌اند. لازم به ذکر است که حدود ۱۰۸ کاراکتر ایموجی با این تغییرات احتمالی روبرو خواهند شد.

لیستی از ایموجی های جدید در آپدیت iOS 17

ایموجی های جدید در آی او اس 17
ایموجی های جدید در آی او اس ۱۷

برخی از ایموجی‌هایی که با تغییر روبرو خواهند شد عبارتند از:

  • پرنده ققنوس
  • زنجیر شکسته
  • لیمو ترش
  • قارچ قهوه‌ای رنگ
  • تکان سر به صورت افقی
  • تکان سر به صورت عمودی

از دیگر مواردی که با ویژگی‌های جدید ارائه خواهند شد، عبارتند ازمجسمه‌های نیمرخ جدید که با تصاویر خانوادگی (نه مؤنث و نه مذکر) ترکیب شده‌اند.

نکته: در این میان ایموجی ۱۵.۱ به صورت پیش نویس باقی می‌ماند.

با وجود این پیش بینی‌ها، برای اطلاع از واقعیت و لیست ایموجی های جدید احتمالی در آی او اس ۱۷، باید تا سپتامبر منتظر بمانیم.

جالب‌ترین ایموجی‌ها در میان موارد جدید، حالات مختلف تکان دادن سر هستند که البته گاهی ممکن است با سیاره انسان و یا موارد دیگر اشتباه گرفته شوند.

اگر مشتاقانه منتظر روز جهانی ایموجی هستید باید بدانید که روز ۱۷ جولای یا همان ۲۶ تیر ماه در تقویم با این عنوان مشخص شده است و می‌توانیم پیش نمایشی از تغییرات احتمالی در کاراکترهای ایموجی موجود که توسط Emojipedia ارائه می‌شود را ببینیم.

برچسب‌ها: / /
به اشتراک گذاری:
Picture of مهرناز
مهرناز
مهرناز هستم و با وجود این که شغلم ارتباطی با مدرک تحصیلی من نداره، علاقمندی به نکات سئوی سایت و نویسندگی، من را به سمت این حرفه کشونده و حدود ۴ سال است که در این زمینه مشغول به کار هستم.
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *