جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

نحوه استفاده از پست صوتی زنده آیفون و خاموش/روشن کردن آن در آپدیت iOS 17

نحوه استفاده از پست صوتی زنده آیفون
فهرست مطالب

قابلیت پست صوتی زنده آیفون یک ویژگی جدید است که در آپدیت iOS 17 ارائه می‌‌شود. این ویژگی کاربردی به مشکل تماس‌های بی‌پاسخ کمک می‌کند و همچنین می‌توانید مشخص کنید که چه زمانی به تماس‌گیرندگان پاسخ خواهید داد. در این مطلب از انارمگ به نحوه استفاده و خاموش/روشن کردن این ویژگی می‌پردازیم.

ویژگی پست صوتی زنده آیفون در آی او اس ۱۷ چیست؟

پست صوتی زنده یک ویژگی جدید است که پیام مربوط به پست صوتی را بلافاصله رونویسی می‌کند. به این معنا که هر زمان تماسی به پست صوتی ارسال شود، می‌توانید رونویسی پیام فرد را به‌صورت متن در زمان واقعی ببینید و در صورت نیاز به تماس او پاسخ دهید.

این قابلیت به شما کمک می‌‌کند تا به مسائل مهم سریعاً رسیدگی کنید. حتی اگر در ابتدا قصد دریافت پیام و پاسخگویی را نداشته باشید. Live Voicemail پیام صوتی را به‌صورت محلی در آیفون شما پردازش کرده و هیچ‌کدام به اپل ارسال نمی‌‌شود. تماس‌هایی که توسط شرکت‌های مخابراتی به عنوان اسپم شناخته می‌شوند، در قالب پست صوتی زنده نمایش داده نشده و فوراً رد خواهند شد.

قابل ذکر است که در حال حاضر این قابلیت تنها در کانادا و ایالات متحده آمریکا در دسترس است.

نحوه استفاده و روشن/خاموش کردن قابلیت پست صوتی زنده آیفون

  • قابلیت Live Voicemail آیفون به‌طور پیش‌فرض با iOS 17 فعال است. برای خاموش کردن آن ابتدا در آیفون خود به Settings رفته، Phone را انتخاب کرده و دکمه Live Voicemail را خاموش کنید.
  • وقتی تماسی را دریافت کرده و آن‌را بدون پاسخ می‌گذارید و یا آن را به پست صوتی هدایت می‌کنید، آیکن تلفن و ضبط را در داینامیک آیلند یا بالای آیفون خود مشاهده خواهید کرد.
  • روی نماد تلفن ضربه بزنید تا به رونویسی پست صوتی زنده بروید.
  • اکنون می‌توانید تصمیم بگیرید که تماس گیرنده را بلاک کنید، به تماس او پاسخ دهید، یا به او اجازه دهید پست صوتی را به اتمام برساند. همچنین هر زمان که بخواهید می‌توانید انگشت خود را از پایین به بالا بکشید تا از Live Voicemail خارج شوید.
ویژگی پست صوتی زنده آیفون
ویژگی پست صوتی زنده آیفون

نظر شما در مورد این قابلیت جدید iOS 17 چیست؟ آیا به نظر شما کاربردی است یا این که آن‌را خاموش می‌کنید؟ نظرات خود را در کامنت‌ها با ما در میان بگذارید. اگر می‌خواهید با دیگر قابلیت‌ها و تغییرات آی او اس ۱۷  آشنا شوید، بر روی مطلب لینک شده کلیک کنید.

برچسب‌ها: /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *