انارمگ
۰

اپل کارت معرفی شد؛ تحول و تجربه‌ای جدید در سیستم پرداخت و کارت اعتباری

apple card

اپل این کارت اعتباری مجازی را با همکاری بانک گلدمن ساکس ایالات متحده عرضه کرده است و می‌خواهد ضمن تکمیل پلتفرم پرداخت اعتباری کاربران، تحولی در سیستم پرداخت اعتباری و استفاده از کارت‌های اعتباری به وجود بیاورد.

کاربران اپل تا کنون برای پرداخت‌های خود از سرویس‌هایی مانند Apple Wallet ،Apple Pay و Apple Pay Cash استفاده کردند، ولی اینک می‌توانند از کارت اعتباری برند محبوب خود نیز استفاده کنند.

مزیت‌های استفاده از کارت اعتباری اپل

کاربران در استفاده از اپل کارت، ضمن برخورداری از هدایای اپل و شارژ اعتبارهای اضافی در کیف پول خود، می‌توانند روی آیفون، فهرست تراکنش‌های خود را منظم‌تر و دسته‌بندی شده مشاهده کنند.

افزون بر این، ریز تراکنش‌ها و گزارش مجموع تراکنش‌های روزانه و هفتگی به کاربر نشان داده خواهد شد تا بهتر بتواند پول خود را مدیریت کرده و گزارش‌های شفاف‌تری از تراکنش‌های خود داشته باشد.

سرویس اپل کارت

برای استفاده از سرویس اپل‌کارت، کافی است کاربران شماره تلفن خود را در اپلیکیشن کیف پول اپل ثبت کرده و کارت دیجیتالی خود را دریافت کنند.

اپل کارت همراه با امنیت و رمزنگاری اطلاعات تراکنش شده خواهد بود تا کاربران بالاترین سطح از پرداخت دیجیتالی را تجربه کنند.

اپل می‌گوید این سرویس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، محل‌های قابل استفاده از این سرویس را به کاربران نشان خواهد داد.

سخنگوی اپل در مراسم معرفی سرویس اپل‌کارت، اعلام کرد در هر بار خرید با استفاده از این کارت، ۲ درصد از هزینه خرید به صورت پول نقد تحت نام Daily Cash به حساب کارت اعتباری کاربر برگشت داده می‌شود.

همین‌طور، خرید از فروشگاه‌های فیزیکی و اپلیکیشن‌های اختصاصی اپل با استفاده از کارت اعتباری این شرکت، ۳ درصد جایزه به صورت بازگشت وجه نقد برای کاربر به همراه خواهد داشت.

آینده استفاده‌کنندگان کارت‌های اعتباری اپل

اپل می‌خواهد مزایای دیگری برای استفاده‌کنندگان از سرویس کارت‌های اعتباری تدارک ببیند. از جمله هزینه‌های بین‌المللی، هزینه‌های بیش از حد مجاز، نرخ‌های بهره پایین و در نهایت جریمه برای دیرکرد پرداخت‌ها گرفته نمی‌شود.

کارت اعتباری اپل به نوعی تکمیل کننده سرویس Apple Pay و Apple Wallet خواهد بود. اپل می‌خواهد به مرور زمان کاربران این سرویس‌ها را به سوی Apple Card سوق دهد تا مزایای بیشتری دریافت کنند.

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =