جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

اشتراک اجاره آیفون: جزییات طرح جدید کمپانی اپل برای خرید محصولات

اشتراک اجاره آیفون
فهرست مطالب

اپل در نظر دارد تغییر بزرگی در نحوه فروش محصولاتش اعمال کند. گویا اواخر امسال با معرفی آیفون ۱۴ از این طرح جدید رونمایی می شود. طبق گزارش جدیدی از بلومبرگ، کاربران می توانند با استفاده از اشتراک اجاره آیفون – چیزی مشابه پرداخت هزینه ماهانه برای اپلیکیشن ها – آیفون و آیپدهای جدید را خریداری کنند.

این طرح جدید اپل بزرگترین برنامه‌ی این کمپانی برای فروش محصولات به صورت سالانه و خودکار است.

اپل در حال حاضر به مشتریان (در ایالات متحده) این امکان را می دهد تا تقریباً تمام محصولات اپلی خود را با استفاده از اپل کارت Apple Card خریداری کنند. این شرکت همچنین «برنامه خرید آیفون جدید» را با مشارکت بانک سیتیزنز در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می دهد. برنامه خرید آیفون جدید به مشتریان این امکان را می دهد که هر ۱۲ ماه بتوانند آیفون جدیدی با تسهیلات مختلف دریافت کنند.

این سرویس اشتراک محصولات جدید ممکن است به زودی در اواخر امسال راه‌اندازی شود، چرا که در گزارش بلومبرگ عبارت “تا پایان سال ۲۰۲۲ یا در سال ۲۰۲۳” آمده بود.

  • این سرویس بزرگترین برنامه‌ی اپل برای فروش محصولات به صورت خودکار خواهد بود و به کاربران این امکان می دهد که به‌جای این که تنها برای خدمات دیجیتال مبلغی به صورت ماهیانه یا سالیانه پرداخت کنند، برای اولین بار بتوانند اشتراک خودِ محصولات را بخرند. به گزارش بلومبرگ، افرادی که تمایلی به افشای نامشان نداشتند، گفتند “اما این پروژه هنوز در حال توسعه است.”

این سرویس اشتراک سخت‌افزاری جدید احتمالا با پکیج های Apple One و Apple Care نیز سازگار باشد. اما همان‌طور که می دانید، در حال حاضر AppleCare و Apple One مستقل از یکدیگر به کاربران ارائه می شوند. با این حال، با خرید آیفون از طریق برنامه خرید آیفون جدید، کاربران اشتراک AppleCare را نیز دریافت می کنند.

  • این برنامه با برنامه اقساطی متفاوت است زیرا هزینه‌ی ماهانه اشتراک خرید دستگاه در ۱۲ یا ۲۴ ماه تقسیم نمی شود. در عوض، هزینه‌ی آن ماهانه بوده و هنوز قیمت آن تعیین نشده است. قیمت آن هم بستگی به این دارد که کاربر اصلا قصد خرید کدام دستگاه اپلی را داشته باشد.
  • گفته شده این شرکت تمایل دارد صورت عرضه محصول جدید از سوی اپل، به کاربران این امکان را بدهد که دستگاه های خود را با مدل های جدید تعویض کنند. این شرکت همیشه هر سال مدل های جدید دستگاه‌های اصلی خود از جمله آیفون، آیپد و اپل واچ را به بازار عرضه می کند.

ما هنوز منتظر انتشار جزئیات بیشتر در مورد نحوه عملکرد دقیق آن هستیم. به نظر می رسد اپل قصد دارد Citizens One را کنار بگذارد و برنامه خرید آیفون جدید را وارد اکوسیستم خودش کند. اپل با انجام این کار، می‌تواند این اشتراک را به سایر محصولات از جمله مک، آیپد و اپل واچ نیز تعمیم دهد.

نظر شما در مورد برنامه های گزارش شده برای اشتراک اجاره اپل چیست؟ آیا برای دسترسی به مدل های جدید آیفون و آیپد هزینه خدمات ماهانه پرداخت می کنید؟ خوشحال می شویم اگر دیدگاه خود را در بخش اخبار اپل مجله‌ی انارمگ با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها: / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *