جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

۵ قابلیت جدید که برای ایرپاد پرو ۲ در دسترس است

5 قابلیت جدید که برای ایرپاد پرو 2 در دسترس است
فهرست مطالب

اگر از کاربران ایرپادهای اپل هستید و یا قصد خرید این هدفون کاربردی را دارید، در ادامه این مطلب از انارمگ با ما همراه باشید تا در مورد قابلیت های جدید ایرپاد پرو ۲ بیشتر بدانید.

اپل با آپدیت ایرپاد پروی خود در سال جاری، چند مورد ویژگی جدید به این محصول افزود که در ادامه به پنج مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

قابلیت های جدید ایرپاد پرو ۲

Adaptive Audio

در ایرپادز پرو ۲، سه حالت برای کنترل نویز و سر و صدای محیط وجود دارد که عبارتند از:

  • Noise Cancellation: محیط اطراف به طور کامل بی صدا می‌شود.
  • Transparency: به کمک این حالت، در حالی که گوش‌های شما به وسیله هدفون کاملاً بسته شده، یک صدای ملایم از محیط اطراف، دریافت خواهید کرد.
  • off: این حالت، صدا را کاملاً مانند قبل از ایرپادز پرو ۲ به کاربر ارائه می‌کند.

اکثریت کاربران از یکی از دو حالت Noise Cancellation و یا Transparency در ایرپادز، برای گوش دادن به آهنگ‌ها و یا برقراری تماس استفاده می‌کنند.

اکنون با بهره‌مندی از ویژگی Adaptive Audio، به هیچ کدام از دو حالت گفته شده در بالا نیازی نخواهید داشت، زیرا این قابلیت بر اساس شرایط محیط اطراف کاربران، دو حالت فوق را ترکیب کرده و بهترین کیفیت صدا را پخش می‌کند.

صدای تطبیقی به عنوان یکی از قابلیت های جدید ایرپاد پرو ۲، در شرایط محیطی مختلف، میزان شفافیت و حذف نویز دریافتی را تنظیم می‌کند. این حالت طوری است که اگر در حال شستن ظروف هستید و بعد بلافاصله به جارو کشیدن می‌پردازید، در تمامی شرایط، شما صدا را به بهترین شکل ممکن می‌شنوید و تنها زمانی که بخواهید متوجه اتفاق‌های محیط اطراف خود می‌شوید.

صدای تطبیقی در AirPods Pro 2
صدای تطبیقی در AirPods Pro 2

Conversation Awareness

ایرپادز از همان نخست یعنی از سال ۲۰۱۷، شرایط توقف صدا را به صورت خودکار برای کاربران فراهم کرده است. بدین معنی که شما با خارج کردن یک ایرپاد از گوش خود، پخش صدا را متوقف می‌کنید و به صدای محیط اطراف گوش می‌سپارید.

امروزه ویژگی جدید Conversation Awareness در ایرپادز پرو ۲، بر پایه همان شیوه گذشته و اما در روشی جدید، کاربران را شگفت زده می‌کند.

ویژگی مذکور که به نام آگاهی مکالمه هم شناخته می‌شود به این روش عمل می‌کند که در زمان صحبت کردن با مخاطب، صدای شما را کاهش می‌دهد و صدای شخص مقابل را تقویت می‌کند تا به وضوح بتوانید سخنان او را بشنوید. در همین حال که شما سخن می‌گویید، نویز محیط اطراف شما را نیز حذف می‌کند.

ویژگی آگاهی مکالمه به عنوان یکی از قابلیت های جدید ایرپاد پرو ۲، کمک می‌کند تا بدون دست زدن به ایرپادز خود، جواب سلام شخص مجاور را بدهید و یا حتی آهنگ را بدون هرگونه پارازیتی گوش دهید.

Mute یا Unmute

با استفاده از این قابلیت، به راحتی می‌توانید در زمان مکالمه تلفنی و یا برقراری تماس از طریق FaceTime، تنها با یک فشار کوچک بر روی پایه، خود را بی صدا کنید. همان‌طور که می‌بینید در این هدفون برای میوت کردن صدای خود، نیازی به بیرون آوردن ایرپادز از گوش نیست. همچنین با فشار مجدد پایه ایرپادز پرو ۲ از حالت بی صدا خارج شوید و به Unmute تغییر حالت دهید.

Personalized Volume

صدای شخصی با تکیه بر ویژگی یادگیری ماشینی، به ایرپادز پرو ۲ اجازه می‌دهد تا متناسب با شرایط محیطی و اولویت‌های شنیداری کاربر و به صورت اتوماتیک، تنظیمات مربوط به رسانه را پیکربندی کند.

Automatic Switching

ویژگی جابجایی بین دستگاه‌های اپل از جمله قابلیت های جدید ایرپاد پرو ۲ است که در گذشته نیز به گونه‌ای متفاوت و برای مدت زیادی در دسترس کاربران قرار داشته است. اکنون، آپدیت این ویژگی به شکلی است که اتصال بین دستگاه‌های اپلی کاربر مانند iPhone و Mac بسیار سریع‌تر و مطمئن‌تر از گذشته انجام می‌شود.

قابلیت Automatic Switching در ایرپادز پروی نسل دوم
قابلیت Automatic Switching در ایرپادز پروی نسل دوم

کلام آخر

با شناخت کامل قابلیت های جدید ایرپاد پرو ۲، کاربران بیشتری به این محصول اپل جذب شده‌اند. همچنین توصیه می‌کنیم، اگر می‌خواهید در مورد محصولات سال ۲۰۲۳ شرکت اپل بدانید، بر روی مطلب لینک شده کلیک کنید.

به اشتراک گذاری:
Picture of مهرناز
مهرناز
مهرناز هستم و با وجود این که شغلم ارتباطی با مدرک تحصیلی من نداره، علاقمندی به نکات سئوی سایت و نویسندگی، من را به سمت این حرفه کشونده و حدود ۴ سال است که در این زمینه مشغول به کار هستم.
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *