جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

ویروس کرونا انتشار ایموجی های جدید را به تعویق انداخت!

ایموجی
فهرست مطالب

ایموجی ، از یک کلمه ژاپنی بر گرفته شده است که به معنای تصویر نگاری است. این شکلک‌های جذاب برای توصیف احساسات به کار می‌روند و در مسیج دادن کاربرد زیادی دارند.

هر ساله تعدادی از ایموجی‌های جدید توسط Unicode Consortium، یک سازمان غیرانتفاعی که مسئول بر نظارت و پخش ایموجی‌های جدید است، منتشر می‌شد.

حال شرکت Unicode Consortium اعلام کرده است که تاریخ انتشار ایموجی‌های جدید برای سال ۲۰۲۱ به سال ۲۰۲۲ موکول شده است.

چگونه ویروس کرونا بر روی ایموجی‌ها تاثیر گذاشت؟

شیوع ویروس کرونا باعث شده است که شرکت Unicode Consortium انتشار ورژن جدید Unicode Standard که زیر بنای تائید Emoji است را به مدت ۶ ماه از مارچ تا سپتامبر ۲۰۲۱ به تاخیر بیندازد.

همین تاخیر باعث شده است که این شرکت زمان کافی برای ساخت و تائید ایموجی‌های جدید برای سال ۲۰۲۱ را نداشته باشد. هر سال لیستی از ایموجی‌های تائید شده در ژانویه منتشر می‌شود و تا سپتامبر که ورژن جدید سیستم‌عامل‌های iOS و Android به بازار می‌آید، منتشر می‌شود. برای مثال، در اوایل سال جدید، این سازمان ۱۱۷ ایموجی تائید شده را برای اضافه شدن به لیست ورژن Emoji 13.0 در سال ۲۰۲۰ منتشر کرد.

بنا بر گفته مارک دیوس، مدیر شرکت Unicode Consortium:

در شرایط کنونی، مطلع شده‌ایم که عوامل ما با مشکلات زیادی رو به رو شده‌اند و بنابراین به نفع کارکنان و شرکت‌های متکی به استاندارد بالا است تا ما زمان انتشار را به تعویق بیندازیم.

لازم به ذکر است که تصمیم گرفته شده، تاثیری بر زمان انتشار ایموجی‌های معرفی شده برای سال ۲۰۲۰ نخواهد داشت. ست جدید شامل شکلک دست ایتالیایی، آدمک‌های جدید و چند شی و حیوان جدید خواهد بود و به پک ورژن Emoji 13.0 اضافه خواهد شد. این پک در ماه سپتامبر همراه با ورژن‌های جدید سیستم‌عامل‌های iOS و Android به دیوایس‌های کاربران اضافه خواهد شد.

این مقاله توسط مجله خبری انارمگ برای شما تهیه و ارائه شده است…

برچسب‌ها: / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *