جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

معرفی و دانلود بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار برای آیفون و آیپد در سال ۲۰۲۲

دانلود اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون
فهرست مطالب

سیگار کشیدن یک اعتیاد است و ممکن است شما نیز با آن درگیر باشید. دلیل این که چرا این مقاله را می‌خوانید مهم نیست، اما قطعاً به دنبال یافتن راهی برای ترک سیگار هستید. در عین حالی که ممکن است رو‌ش‌های مختلفی را برای ترک سیگار امتحان کرده باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این مطلب از انارمگ با معرفی و دانلود بهترین اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون و آیپد در سال ۲۰۲۲ آشنا شوید.

Smoke Free: همین حالا سیگار را ترک کن

اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون
اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون

Smoke Free بیشتر به شما یک برنامه می‌دهد تا یک اپلیکیشن! اگر می‌خواهید برای ترک سیگار به خود جایزه بدهید، این بهترین برنامه برای استفاده است. در بیشتر مواقع شما را در معرض تکنیک‌های اثبات شده برای ترک سیگار قرار می‌دهد.

در شروع، از عادت سیگار کشیدن شما می‌پرسد تا شدت آن را مشخص کند. سپس از آن برای تنظیم درمان‌های رفتاری استفاده می‌کند. همچنین برای سنجیده‌تر شدن این برنامه می‌توانید تاریخ شروع ترک سیگار را با دوستان یا اعضای خانواده به اشتراک و رقابت بگذارید.

رابط هوشمند ماشین و انسان یکی از ویژگی‌هایی است که اگر با آن هماهنگ باشید ارزشمند خواهد بود. بنابراین باید گفت این سرویس یک مربی‌گیری هوشمند است که تمام نکاتی را که برای ترک سیگار نیاز دارید در اختیار شما می‌گذارد. برنامه‌ پاسخگویی و پاداش آن نیز خیلی مفید است.

علاوه بر این، می‌توانید پیشرفت روزانه‌ خود را در یک دفتر خاطرات اختصاصی در برنامه ثبت کنید و برای ترک سیگار جایزه بگیرید. اکثر ویژگی‌های برنامه به صورت رایگان ارائه می‌شود، اما می‌توانید اشتراک پریمیوم آن را دریافت کنید و به برنامه‌ریزی جامع‌تری دست یابید.

علاوه بر همه‌ی این‌ها، یک برنامه‌ اختصاصی دارد که به شما نشان می‌دهد با ترک سیگار چه چیزهایی به دست می‌آورید. همچنین دارای یک بخش آماری است که پیشرفت شما در طول زمان و میزان پولی را که از ترک سیگار پس‌انداز می‌کنید، محاسبه می‌کند.

قیمت: رایگان (خرید اشتراک از ۰.۹۹ دلار شروع می‌شود)

دانلود برنامه ترک سیگار Smoke Free برای آیفون – کلیک کنید

Kwit: بهترین رویکرد شناختی و رفتاری برای ترک سیگار

ترک سیگار در آیفون
ترک سیگار در آیفون

Kwit بهترین اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون است که فرآیند واقعی ترک کردن سیگار را ارائه می‌کند. این اپلیکیشن از همان روشی استفاده می‌کند که توسعه‌دهندگان بازی‌ها برای مجاب کردن کاربر به ادامه‌ بازی، از آن استفاده می‌کنند. به این معنا که در این برنامه ۶۰ هدف وجود دارد که با پیشرفت در مراحل مختلف باید به آن‌ها برسید. با قفل‌گشایی هر هدف، اطلاعاتی در مورد مزایای زندگی بدون سیگار به شما ارائه می‌شود.

به عبارت ساده‌تر، Kwit فرآیند زجرآور ترک سیگار را با استفاده از روشی مشابه بازی آسان‌تر می‌کند و از شکل طاقت فرسای آن می‌کاهد.

همچنین از تکنیک‌های مبتنی بر رفتاردرمانی شناختی جهت کمک به کاربران برای ترک سیگار استفاده می‌کند. داشبورد شخصی افراد شامل میزان پیشرفت در مسیر ترک همراه با دفترچه خاطرات شخصی است. کارت‌های انگیزشی یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد و متفاوت اپلیکیشن هستند که در هنگام لغزش می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. نمایش این کارت‌ها از طریق تکان دادن موبایل امکان‌پذیر است که نحوه تعامل بسیار جالبی محسوب می‌شود.

هدف‌گذاری‌های داخلی شامل دستیابی به مقدار پس‌انداز مشخصی است که از طریق نخریدن سیگار حاصل می‌شود. کاربر می‌تواند در مواقعی که هوس سیگار کشیدن می‌کند، یادداشت‌هایی را برای مراجعه‌های آتی ثبت کند که بسیار امیدبخش ظاهر می‌شوند.

قیمت: رایگان (خرید اشتراک از ۴.۹۹ دلار شروع می‌شود)

دانلود برنامه ترک سیگار Kwit برای آیفون – کلیک کنید

Quit Smoking: برنامه ۱۰۰ روزه برای ترک سیگار

اپ Quit Smoking
اپ Quit Smoking

Quit Smoking به عنوان یک اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون، با برنامه‌ای ۱۰۰ روزه به کمک شما می‌آید تا سیگار را به طور کامل ترک کنید. این برنامه بسیار ساده است، اما از ابزارهای روانی و اجتماعی زیاد و متنوعی برای کمک به کاهش اعتیاد و در نهایت ترک کامل آن ارائه می‌کند. بخش جوایز نیز دارد که به شما جایزه می‌دهد.

همچنین بخشی دارد که مواردی را که شما را به سیگار کشیدن ترغیب می‌کند، مشخص می‌کند و به رویکردهای روانشناسی آزمایش شده جهت ترک سیگار متکی است. در کل رویکرد این برنامه، تصمیم‌گیری است و این به شما کمک می‌کند از روزی که تصمیم به ترک سیگار می‌گیرد، سیگار را ترک کنید و این خیلی مفید است.

در ابتدا سوالاتی در مورد عادات سیگار کشیدن از شما می‌پرسد تا شما را در روند پیشرفت کمک کند. بیشتر موارد این برنامه رایگان است، اما اگر بخواهید از موارد پریمیوم استفاده کنید باید اشتراک را خریداری کنید.

در داشبورد نیز آماری از روزهایی که از سیگار کشیدن اجتناب کرده‌اید و پولی که از این طریق پس‌انداز کرده‌اید را مشخص می‌کند.

در نهایت نیز می‌توانید تأثیر پیشرفت خود را بر سلامتی‌، در بخش آگاهی از سلامت این برنامه بررسی کنید. به خاطر داشته باشید که این بخش آموزشی است و نه یک بررسی سلامت واقعی.

قیمت: رایگان (خرید اشتراک از ۱.۹۹ دلار شروع می‌شود)

دانلود برنامه ترک سیگار Quit Smoking برای آیفون – کلیک کنید

QuitGuide: کاملا رایگان سیگار را ترک کنید

دانلود اپلیکیشن ترک سیگار
دانلود اپلیکیشن ترک سیگار

QuitGuide اپلیکیشنی بسیار ساده است که شما را در ترک سیگار کمک می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا برای مسئولیت‌پذیری بیشتر، اخبار روند کاری خود را با دوستان در میان بگذارید. همچنین می‌توانید دلایل‌ خود را برای ترک سیگار وارد کنید تا در صورت بازگشت به شما گوشزد کند. همچنین می‌توانید برنامه خود را سفارشی کنید تا به نکاتی در مورد نحوه ترک سیگار دسترسی پیدا کنید.

QuitGuide حتی با دادن یک تصویر پروفایل به شما هویت می‌دهد. مانند سایر برنامه‌ها نیز باید عادات سیگار کشیدن خود را در ابتدا گزارش و مورد بررسی قرار دهید. یک تفاوت آن با بقیه این است که لحظاتی که واقعاً برای کشیدن سیگار ولع و اشتیاق دارید را در نظر می‌گیرد.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد QuitGuide دکمه‌های پیشرفت و بازگشت داشبورد آن است. این نه تنها به شما کمک می‌کند که پیشرفت روزانه‌ خود را بررسی کنید، بلکه به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان خطا گزارش بدهید و این گزارش‌ها را در نظر می‌گیرد.

در نهایت نیز یک بخش آماری برای پیشرفت شما وجود دارد. به‌طور کلی QuitGuide برنامه‌ای ایده‌آل برای این منظور است. جالب است که استفاده از آن نیز رایگان است. البته رابط کاربری آن می‌توانست بهتر باشد.

قیمت: رایگان

دانلود برنامه ۲۱ روز برای نهادینه کردن عادت ها – کلیک کنید

دانلود برنامه ترک سیگار QuitGuide برای آیفون – کلیک کنید

Quit Smoking Helper: همین حالا دست از سیگار کشیدن بردار

برنامه Quit Smoking Helper
برنامه Quit Smoking Helper

با استفاده از برنامه‌ای بصری سیگار را ترک کنید. کمک به ترک سیگار بهترین گزینه برای شما است. زمان‌های بدون سیگار و ساعت‌ها و تعداد روزهایی را که بدون سیگار گذرانده‌اید را در داشبورد این برنامه مشخص کنید. همچنین پولی را که از نخریدن سیگار برای شما پس‌انداز می‌شود را مشاهده می‌کنید. بر اساس آماری که دارد پیشرفت سلامتی‌ شما را نشان می‌دهد.

رابط کاربری این برنامه به عنوان یک اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون، بسیار زیبا است. برای دستاوردهای خود پاداش دریافت می‌کنید. همچنین، می‌توانید روند کار خود را در بخش خاطرات ثبت و مستند کنید. همچنین بخشی دارد که می‌توانید عواملی که هوس کشیدن سیگار را در شما روشن می‌کند مشخص کنید. چندین چالش نیز وجود دارد که به ترک سیگار شما کمک می‌کند. می‌توانید یادداشت‌برداری کنید و بدانید که چرا سیگار کشیدن برای شما ضرر دارد.

دانلود برنامه ترک سیگار Quit Smoking Helper برای آیفون – کلیک کنید

Quit Smoking Now

اپلیکیشن Quit Smoking Now در آیفون
اپلیکیشن Quit Smoking Now در آیفون

این برنامه‌ای است که مانند یک درمانگر حرفه‌ای به شما در ترک سیگار کمک می‌کند. این یک برنامه‌ هیپنوتیزم‌ درمانی است و نکاتی از مکس کراستن کارشناس ترک سیگار و هیپنوتراپیست بالینی که در این زمینه جوائز نوبل نیز دریافت کرده‌است، را در بر می‌گیرد. قطعات هیپنوتیزمی موجود در برنامه کاملاً منحصربفرد است. در واقع این‌ها اثر درمانی قوی بر ذهن فرد دارند و افکار را از مواردی که شما را به کشیدن سیگار تشویق می‌کند، دور می‌سازد.

در شروع، جزئیات و اطلاعات سیگار کشیدن خود را برای کمک در روند ترک، وارد می‌کنید. سپس بسیاری از نکات مفید برای ترک سیگار را در بخشی دیگر دریافت می‌کنید.

در حالی که بیشتر بخش‌های برنامه رایگان است، اما با خرید اشتراک پریمیوم می‌توانید از آن در مقیاس کامل استفاده کنید. داشبوردی نیز برای نشان دادن روند پیشرفت‌ شما وجود دارد که البته با بخش رایگان نمی‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

قیمت: رایگان (خرید اشتراک از ۴.۹۹ دلار شروع می‌شود.)

دانلود برنامه ترک سیگار Quit Smoking Now برای آیفون – کلیک کنید

QuitSure

دانلود QuitSure در آیفون
دانلود QuitSure در آیفون

QuitSure در قالب بهترین اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون، تمام نکاتی را که برای ترک سیگار لازم دارید، ارائه داده است. قطعاً مجذوب رابط کاربری آن خواهید شد. این اپلیکیشن شما را از طریق یک برنامه‌ توانبخشی ۶ روزه هدایت می‌کند و نکات مهم را در ماژول‌های مختلف ارائه می‌دهد. طبق برنامه، شما باید هر ماژول را در یک روز کامل کنید. علاوه بر این، تمرینایی نیز برای تکمیل ماژول وجود دارد. این‌ موارد تنها در طرح‌های پریمیوم وجود دارد. همچنین می‌توانید برنامه را هر زمان که بخواهید مجدداً راه‌اندازی کنید و اگر احساس می‌کنید به راه‌اندازی مجدد نیاز دارید پیشرفت اولیه را پاک کنید.

قیمت: رایگان (خرید اشتراک از ۹.۹۹ دلار شروع می‌شود)

دانلود برنامه ترک سیگار QuitSure برای آیفون – کلیک کنید

Quit Smoking Hypnosis by MT

بهترین اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون
بهترین اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون

همان‌طور که از نامش پیداست این اپلیکیشن منبعی از فایل‌های صوتی هیپنوتیزمی است که به شما در ترک سیگار کمک می‌کند. بنابراین، مانند سایر برنامه‌ها انواع مختلفی ندارد و بیشتر تمرکز آن بر روی مراقبه‌های کوتاهی است که می‌توانید مکرراً به آن‌ها گوش دهید. این برنامه دارای قطعات صوتی رایگان است، اما بیشتر آن‌ها در طرح‌های پریمیوم در دسترس هستند. همچنین می‌توانید صدا را برای گوش دادن به‌صورت آفلاین دانلود کنید یا آن‌ها را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید.

با توجه به این که این برنامه فاقد حالت‌های پویا است می‌توانید آن‌ را به‌عنوان منبع مراقبه با سایر برنامه‌ها ترکیب کنید. البته در این صورت سرعت جواب‌دهی برنامه کمی پایین‌تر است و روی تجربه کاربری آن نیز تأثیر می‌گذارد، اما در عملکرد کلی آن تاثیر زیادی ندارد.

قیمت: رایگان (خرید اشتراک از ۵.۹۹ دلار)

دانلود برنامه ترک سیگار Quit Smoking Hypnosis by MT برای آیفون – کلیک کنید

جمع‌بندی

رهایی از عادت سیگار کشیدن کار بزرگی است. با این که ما بهترین لیستی از اپلیکیشن ترک سیگار برای آیفون را به شما معرفی کردیم، اما باید بدانید که نتایج در افراد مختلف متفاوت است. اگر احساس می‌کنید که به کمک انسانی نیاز دارید، می‌توانید در کنار اپلیکیشن از یک مشاور نیز کمک بگیرید.

برچسب‌ها: / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *