جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

با کنار رفتن اپل واچ نسل ۳، سه مدل اپل واچ ۲۰۲۲ عرضه خواهند شد!

اپل واچ 2022
فهرست مطالب

در گزارشی جدید آمده است که اپل واچ ۲۰۲۲ دارای سه مدل می باشد اما هیچ‌کدام از این دستگاه ها شامل تغییری برجسته در زمینه سنسور نخواهند بود. این گزارش همچنین اعلام کرده است که کمپانی اپل ممکن است نسل سوم ساعت های هوشمند خود را از رده خارج کند. 

انتظار می رود تا نسل هشتم اپل واچ ها دسخوش چند تغییر در طراحی شوند و ممکن است بیشتر از یک مدل در سال ۲۰۲۲ عرضه شود. چند روز پیش خبرگزاری بلومبرگ جزئیاتی جدید در مورد آن چه اپل برای امسال در پیش دارد را منتشر کرد. 

طبق گزارش Power On از مارک گورمن که در بلومبرگ منتشر شده است، ۲۰۲۲ مهم‌ترین سال در تاریخ اپل واچ از زمان عرضه مدل اصلی تا به الان خواهد بود. از لحاظ عرضه محصولات جدید، گورمن پیش بینی کرده است که اپل واچ سری ۸‌ یک نسخه آپدیت شده از اپل واچ SE و یک مدل اپل واچ مناسب برای ورزش و تمرین های سخت روانه بازار می شوند.

البته ایده عرضه سه مدل اپل واچ قبلاً هم به گوش رسیده بود و شایعاتی هم در مورد وجود یک مدل مقاوم‌تر برای ورزش هم در گذشته منتشر شده بود. به عنوان مثال آنالیزور مشهور حوزه اپل در یادداشتی برای سرمایه‌گذاران خبر از ساخت یک مدل اپل واچ مخصوص برای ورزش های دشوار و سخت داده بود.

در مورد ویژگی های اپل واچ ۲۰۲۲ هم گورمن باور دارد که تغییر مهمی در زمینه سنسورهای سلامت وجود نخواهد داشت و فقط ممکن است سنسور های دمای بدن اضافه شوند. اما طبق گفته او این مدل های جدید دارای چیپ پردازنده سریع‌تر و آپدیتی مهم در بخش سنجش فعالیت می باشند.

به غیر از اضافه شدن به مدل های اپل واچ، گورمن انتظار دارد که اپل واچ سری ۳ بالاخره پس از سال ها کنار گذاشته شود اما هیچ توضیحی در مورد دلایل این اتفاق ارائه نکرده است. اپل در حال حاضر اپل واچ سری ۳ را به شکل یک مدل ضمیمه در کنار اپل واچ سری ۷ و اپل واچ SE به فروش می رساند. توقف عرضه این مدل قدیمی توسط اپل چندان ایده دور انتظاری نیست زیرا می تواند باعث تشویق مشتریان به خرید مدل های جدید تر سری استاندارد و همچنین سری SE شود.

برچسب‌ها: / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *