جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

زمان عرضه عینک واقعیت مجازی اپل عینکی هوشمند در آینده

زمان عرضه عینک واقعیت مجازی اپل
فهرست مطالب

زمان عرضه عینک واقعیت مجازی اپل، احتمالا سال ۲۰۲۰ باشد. پارسال اعلام شده بود که سال ۲۰۲۱ آماده خواهد شد و زودتر از آن ارائه نمی‌شود، اما به تازگی شایعاتی مبنی بر عرضه زودتر از موعود آن وجود دارد. مینگ چی کو تحلیلگر چینی اپل است که به پیش‌بینی سخت افزاری اپل در آینده می‌پردازد. مینگ چی کو اعلام کرده است، یک عینک هوشمند اپل در راه است. احتمالا این هدست واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده در نیمه اول سال ۲۰۲۰ رونمایی شود؛ یعنی یک سال زودتر از زمانی که پارسال گفته شد…

همچنین اعلام کرده است که ممکن است به عنوان لوازم جانبی آیفون عرضه شود! یعنی کاربر می‌تواند با اتصال بی‌سیم عینک، به گوشی وصل شود و کارهای مربوط به پردازش آن به عهده آیفون است.

Apple-Glasses-replace-smartphone-or-not

همکاری اپل با برندهای دیگر برای ساخت عینک هوشمند

همانطور که دیلی‌ میل اعلام کرده بود، شرکت فیسبوک برای ساخت عینک هوشمندش تا یکی دو سال آتی با شرکت ریبن (Rayban) همکاری کرده است؛ بنابراین بر اساس پیش‌بینی‌های اعلام شده، امکان دارد که اپل نیز برای ساخت عینک هوشمندش، با برندهای دیگر همکاری کند.

با پیش‌بینی‌های مینگ چی کو می‌توان به چیزهای دیگر نیز پی برد. مثلا احتمال دارد سیستم عامل ios 13  از این عینک پشتیبانی کند یا اینکه آیپد پروی آینده اپل از حسگرهای سه بعدی بهره گیرد.

عینک واقعیت مجازی اپل چه شکلی خواهد بود؟

به هر حال هنوز مشخص نیست که ظاهر این عینک به چه صورت خواهد بود. این پیش‌بینی‌های صورت گرفته حدس و گمان‌های زیادی را برای کاربران به وجود آورده است. اینکه آیا شکل و ظاهر عینک‌های هوشمند اپل شبیه به عینک فیسبوک خواهد بود یا هولولنز مایکروسافت؟

سوال دیگر زمان عرضه عینک واقعیت مجازی اپل است که آیا ساخت و تست عینک‌های هوشمند تا ۲۰۲۰ به پایان می‌رسد یا ممکن است تا سال ۲۰۲۱ به طول بینجامد؟

برچسب‌ها: / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *