جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

آموزش نحوه ی صحیح تمیز کردن ایرپاد بدون آسیب زدن به گوشی ها و کیس آن

تمیز کردن ایرپاد
فهرست مطالب

ایرپادهای بی‌سیم اپل یکی از محصولات با کیفیت و پر استفاده در سراسر دنیا است با این حال این محصول همانند دستگاه‌های مشابه، هر از گاهی نیاز به تمیز کردن دارد. در این مطلب، نحوه صحیح تمیز کردن ایرپاد را توضیح خواهیم داد.

برای تمیز کردن این هندزفری بی سیم اپل، شما باید یک تکه پارچه بدون پرز ، مقداری آب و کمی الکل و یک وسیله با نوکی تیز مثل خلال دندان برای بیرون اوردن کثیفی ها داشته باشید.تمیز کردن ایرپاد ، کمک می کند تا این هدفون های بیسیم صدای واضح تر و بهتری داشته باشند و همچنین میزان جرم که شما هر روز لمس می کنید کاهش می یابد. هنگام تمیز کردن ایرپاد ها و کیس شارژ مواظب باشید تا اب یا الکل به داخل وسایل نفوذ نکند. نه تنها راه خروج صدای ایرپادها با جرم گوش مسدود می شود ،بلکه به سادگی به دلیل الودگی هوا دوده می گیرند و در صورت تمیز نشدن به مرور زمان رنگ شان عوض می شود.

اما خوشبختانه تمیز کردن ایرپاد و کیس شارژ آن امری ساده است و ما در این مطلب از انارمگ نحوه تمیز کردن ایرپاد را آموزش می دهیم. برای این کار شما حتماً باید از پاچه ای بدون پرز استفاده کنید و یک شئ نوک تیز نیز در دسترس باشد. اگر بعضی لکه ها هم به کمک رطوبت برطرف نشدند ، باید مقداری الکل روی آن ها بکشید.

نحوه تمیز کردن ایرپاد

ما پیشنهاد میکنیم برای تمیز کردن گوشی های ایرپاد از پاچه میکروفی

بر استفاده کنید . اگر هم نمی خواهید از شئ ای نوک تیز استفاده کنید ، گوش پاک کن نیز می تواند تقریبا همان کار را انجام دهد.

  1. پارچه را خیس نکنید و فقط کمی آن را مرطوب کنید و سپس بیرون گوشی ها را با آن تمیز کنید

  2. از یک پارچه بدون پرز خشک برای گرفتن رطوبت گوشی ها استفاده کنید و مواظب باشید هیچ رطوبتی به شکاف ها و درز ها وارد نشود.
  3. برای تمیز کردن جرم گوش ایرپاد با استفاده از خلال دندان یا گوش پاک کن با دقت جرم ها را خارج کنید و بر روی تمیز کردن دور لبه اسپیکر تمرکز کنید. جرم ها به سادگی در لبه های اسپیکر تجمع می کنند. اگر از شئ نوک تیز استفاده می کنید مواظب باشید اسپیکر را سوراخ نکنید.

ایرپاد پرو

برای تمیز کردن ایرپاد پرو شما باید گوشی های سیلیکونی که اسپیکر هر کدام از ایرپاد ها را می پوشانند را نیز تمیز کنید.

  1. گوشی های سیلیکونی ایرپاد پرو را جدا کنید. برای این کار آن را از ابتدای گوشی و جایی که به ایرپاد وصل است بگیرید و بکشید. پس از جدا کردن آن را با آب شستشو داده. فقط از اب استفاده کنید و از صابون و یا هر نوع شوینده خانگی دیگر استفاده نکنید.
  2. آن ها را با پارچه بدون پرز کاملا خشک کنید.
  3. هنگامی که کاملا خشک شده بودند ، دوباره آن ها را به ایرپاد ها متصل کنید. برای دوباره وصل کردن ، گوشی ها را با اتصال گر های بیضی شکل روی اسپیکر ایرپاد هم راستا کنید و سپس فشار دهید. ممکن است این کار را چند بار تکرار کنید ولی هنگامی که با اتصال گر ها هم راستا باشند به سادگی یک کلیک متصل می شوند.

تمیز کردن کیس شارژ

قبل از تمیز کردن کیس ، ایرپاد ها را بیرون بیاورید.

  1. از یک پارچه بدون پرز برای تمیز کردن بیرون کیس استفاده کنید. برای پاک کردن لکه های سخت تر ، شما می توانید پارچه را کمی با الکل مرطوب کنید اما اطمینان حاصل کنید که لکه ها را پس از استفاده از الکل خشک کنید. دقت کنید تا هیچ رطوبتی به داخل گیره های ایرپاد ها و یا پورت شارژ وارد نشود.
  2. برای پاک کردن جرم ها از پورت شارژ از یک برس نرم استفاده کنید. مواظب باشید که پورت شارز را سوراخ یا خیس نکنید.
  3. برای تمیز کردن داخل کیس از یک برس نرم یا مسواک نرم استفاده کنید تا جرم ، گرد خاک و کثیفی های داخل جعبه را پاک کنید.

برچسب‌ها: / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *