جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

قابلیت ۵G در آیفون‌های ۲۰۲۰

5G
فهرست مطالب

آیفون‌های ۲۰۱۹ که چند هفته پیش رونمایی شدند، حدس و گمان‌هایی را مبنی بر قابلیت محصولات آینده به وجود آورده است. شرکت اپل که همیشه در آیفون‌ها و دیگر محصولات خود سعی در استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا را دارد، قطعا برای سال آینده برنامه‌هایی را مدنظر خود دارد.

قابلیت ۵G در آیفون های ۲۰۲۰

با این حال سازنده گوشی‌های اندروید توانسته‌اند در مدل‌های جدید محصولات خود، از این قابلیت استفاده کنند؛ پس احتمال استفاده شرکت اپل از قابلیت ۵G در آیفون‌ های بعدی بسیار است. همانطور که کاربران اپل می‌دانند، در گذشته هم شاهد این اتفاق بوده‌ایم. در سال ۲۰۱۱ شرکت‌های سازنده اندروید از قابلیت ۴G استفاده کرده بودند، اما اپل همچنان آیفون را با قابلیت ۳G عرضه می‌کرد. با این حال کاربران اپل می‌گویند احتمال اینکه قابلیت ۵G در آیفون‌ های ۲۰۲۰ وجود داشته باشد، زیاد است.

قابلیت 5G در آیفون

فناوری ۵G چگونه کار می کند؟

سرعت دانلود اطلاعات و داده ها در فناوری ۵G، ده برابر بیشتر از ۴G است؛ به گونه‌ای که سرعت دانلود فیلم به چند ثانیه می‌رسد. در نسل پنجم اینترنت تلفن همراه سرعت انتقال داده‌ها ۲۰ گیگ بر ثانیه است. همین امر موجب شده تا اپراتورهای آمریکایی شروع به عرضه آن در بازارهای خاص کنند؛ پس به زودی شاهد رشد سرتاسری این تکنولوژی خواهیم بود. فناوری ۵G نسل بعدی اتصال بیسیم است. این گونه امکانات که سرعت جابجایی اطلاعات را بالا می‌برد، قطعا در پیشرفت صنعت و اقتصاد، کمک شایانی می‌کند. همچنین کسب و کارها در راستای پیشرفت اتصال بیسیم، رونق چشمگیری خواهد گرفت.

اما چرا اپل هنوز از ۵G استفاده نکرده است؟ شاید از دست دادن زمان یکی از مشکلات اپل بوده است. شاید استفاده از تکنولوژی‌های دیگر مانع شوند تا فرصتی برای قابلیت‌های همگانی پیدا شود. حال امید است که آیفون‌های دارای ۵G به زودی رونمایی و روانه بازار شوند…

برچسب‌ها: / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *