معرفی و دانلود اپلیکیشن پیندو

پیندو پلتفرم ثبت آگهی آنلاین خرید و فروش کالاهای دست دو و ارائه خدمات مرتبط است که بعنوان یکی از زیر مجموعه‌های دیجی کالا از روزهای پایانی سال ۹۹ راه‌اندازی شد. دانلود اپلیکیشن پیندو در حال حاضر در اپ استورهای مختلف و برای استفاده در دستگاههای اندروید و IOS امکان پذیر می باشد.

هدف اصلی این اپلیکیشن بهبود تجربه خرید کاربران از کالای نو و دست دوم و همینطور ارائه و استفاده از خدمات مرتبط با آنهاست و تا کنون نیز استفاده از آن رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای بوده است.

یکی از چالش های هر فروشنده و یا خریدار این است که دیگر نیازی به کالای خریداری شده خود ندارد و قصد فروش آن را دارند. در حالت دیگر قیمتها برای خریداران بالا بوده و نیازشان با کالای دست دوم با نرخ پایین ‌تر برطرف خواهد شد. دیجی کالا که سال‌هاست در زمینه‌ی خرید کالاهای نو پیش تاز بوده، پلتفرم پیندو را برای رفع این نیاز و به شکل ثبت آگهی آنلاین خرید و فروش راه‌اندازی کرده است.

خرید و فروش کالاهای دست دو

آگهی که در پیندو گذاشته می‌شود همزمان امکان چسباندن به ۴ میلیون تنوع کالایی در دیجی کالا را دارد. به این معنی که آگهی علاوه بر پیندو در دیجی کالا نیز در معرض بازدید ۴۰ میلیون بازدیدکننده کالا قرار خواهد گرفت. به این صورت بازدیدکنندگان علاوه بر کالاهای نو امکان مشاهده همان کالا بصورت دست دو و قیمت پایین‌تر را دارند.

همینطور کاربران کالاهای دست دو می‌توانند نرخ نو همان کالا را مشاهده کرده و به مقایسه آن بپردازند و در نهایت خرید مورد نظرشان را انجام دهند.

مزیت دیگر اتصال آگهی‌ها به دیجی کالا این است که برای ثبت آگهی محصول خود نیازی به وارد کردن اطلاعات و مشخصات آن محصول ندارید و خریداران به راحتی مشخصات یک محصول را مشاهده و بررسی کرده و نظرات کاربران درباره‌ی آن محصول را خواهند دید.

اپلیکیشن پیندو برای ایفون

ارائه‌ی خدمات در پیندو

علاوه بر خرید و فروش کالاها در پیندو این امکان وجود دارد تا افراد با تخصص‌های مختلف خدمات خود را با توجه به گروه‌های کالایی دیجی کالا معرفی و در معرض فروش قرار دهند. برای مثال خدمات خیاطی در دسته‌ی مد و پوشاک و خدمات تعمیر موبایل در دسته‌ی خدمات الکترونیک قرار می‌گیرد.

هدف اصلی پلتفرم پیندو بالا بردن تجربه‌ی خرید کاربران مارکت دیجی کالا، دسترسی کاربران به قیمت‌های مناسب‌تر، امکان فروش کالاهای دست دوم با ذکر مشخصات دقیق و فراهم کردن بستری جدید برای مشتریان و فروشندگان برای خرید و فروش کالا و ارائه خدماتشان است.

هم اکنون می توانید اپلیکیشن پیندو را برای دستگاههای IOS از اناردونی بصورت رایگان دانلود کرده و برای هر کالای نو و یا در حد نو و دست دوم و یا نیاز به تعمیر بصورت رایگان آگهی ثبت کنید. از کالای دیجیتال تا پوشاک و لوازم آرایشی و خدمات و … طراحی پیندو به گونه‌ای است که استفاده‌ی شما از آن آسان و لذت‌بخش باشد.

دانلود اپلیکیشن پیندو برای آیفون – کلیک کنید

 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + یک =