جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

واچ او اس ۱۱ معرفی شد؛ گامی دیگر در جهت زندگی سالم‌تر

واچ او اس 11 معرفی شد؛ گامی دیگر در جهت زندگی سالم‌تر
فهرست مطالب

اپل در رویداد سال گذشته، WatchOS 10 را با بزرگ‌ترین آپدیت‌ها معرفی کرد، اما امسال با رونمایی از قابلیت‌های WatchOS 11 به عنوان جانشین نسخه قبل، کاربران اپل واچ را شگفت زده کرده است. برای آشنایی با مشخصات واچ او اس ۱۱، با انارمگ همراه باشید.

گرچه به عقیده بسیاری از تحلیلگران، آپدیت جدید واچ او اس به اندازه نسخه قبلی پیشرفت نداشته است، اما با دریافت ویژگی‌های جدید، راه را به سوی سلامتی و تناسب اندام کاربران هموارتر کرده است.

تغییرات WatchOS 11

در زیر، ویژگی‌های واچ او اس ۱۱ که در پاییز منتشر خواهد شد را مشاهده می‌کنید.

ارتقای Activity rings

ارتقای Activity rings در واچ او اس 11
ارتقای Activity rings در واچ او اس ۱۱

بالاخره واچ او اس ۱۱ توانست شرایط را برای استراحت بین حلقه فعالیت کاربران را فراهم کند. تا قبل از این، اگر مابین Activity rings شما، یک روز وقفه می‌افتاد، تمامی حلقه فعالیت را از دست می‌دادید، اما اکنون حلقه قبلی ذخیره می‌شود و بعد از وقفه، قادر به تکمیل آن هستید.

در واچ او اس ۱۱، می‌توانید اهداف مربوط به حلقه فعالیت را برای روزهای خاص هفته، شخصی سازی کنید. بدین معنی که برای روزهایی که توانایی فعالیت بیشتر دارید، اهداف بالاتر و در روزهای با مشغله بیشتر، اهداف پایین‌تری تعیین کنید.

Training Load برای تمرینات بهتر

Training Load در آپدیت جدید واچ او اس 2024
Training Load در آپدیت جدید واچ او اس ۲۰۲۴

به لطف قابلیت Training Load در واچ او اس ۱۱، می‌توانید میزان تمرینات خود را افزایش دهید. این ویژگی رتبه شما را بر اساس خوانش علائم حیاتی در حین تمرینات مختلف مشخص می‌کند و شما بر اساس رتبه مذکور تشخیص می‌دهید که در کدام بخش می‌توانستید تلاش و تمرین خود را افزایش دهید و یا کجا آن را کاهش دهید.

علاوه بر این، قابلیت تنظیم کردن دستی Training Load پس از تمرین، به واچ او اس کمک می‌کند تا پیش بینی‌های بهتری برای تمرینات آینده مطابق پتانسیل شما ارائه دهد.

ارتقای Photos

کمپانی اپل با ارتقای photos در واچ فیس، به کاربران اپل واچ کمک می‌کند تا بدون نیاز به یافتن تصاویر، آن‌ها را با بالاترین کیفیت در واچ فیس ساعت خود مشاهده کنند. این بهبود عملکرد، ناشی از هوشمندی واچ او اس ۱۱ است.

برنامه Vitals

برنامه Vitals در WatchOS 11
برنامه Vitals در WatchOS 11

استفاده از برنامه ویتالس در اپل واچ، یکی از بهترین روش‌ها برای اطلاع از داده‌های سلامت و پیگیری بهبود تناسب اندام کاربران است.

ویجت‌های تعاملی

قابلیت ترجمه در میان تغییرات WatchOS 11
قابلیت ترجمه در میان تغییرات WatchOS 11

در واچ او اس ۱۰، با استفاده از دیجیتال کرون می‌توانستید به ویجت‌های موجود دسترسی داشته باشید، اما امسال در واچ او اس ۱۱ این ویجت‌ها بهبود یافته و تعاملی شده‌اند. بدین معنی که تنها با یک ضربه می‌توانید عمل مورد نظر خود را انجام دهید. به طور مثال، به کمک ویجت Home، قادر به روشن و خاموش کردن بسیار سریع و ساده چراغ‌ها هستید.

تناسب اندام با اپل واچ

حالا که کمپانی اپل در رویداد WWDC 2024 خود از واچ او اس ۱۱ رونمایی کرد، می‌توانید با شناخت ویژگی‌های بهبود یافته این سیستم عامل، اقدام به آپدیت ساعت خود کنید. لازم به ذکر است که اپل در این رویداد، از apple intelligence موجود در تمامی سیستم عامل‌ها نیز رونمایی کرد، برای مطالعه کلیک کنید.

به اشتراک گذاری:
Picture of مهرناز
مهرناز
مهرناز هستم و با وجود این که شغلم ارتباطی با مدرک تحصیلی من نداره، علاقمندی به نکات سئوی سایت و نویسندگی، من را به سمت این حرفه کشونده و حدود ۴ سال است که در این زمینه مشغول به کار هستم.
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *