برترین بازی های معمایی اپ استور اناردونی

در این مقاله قصد داریم پنج مورد از برترین بازی های معمایی و ذهنی را که در اپ‌استور اناردونی قرار دارند، برای شما ارائه کنیم…

Very Little Nightmares

برترین بازی های معمایی

Very Little Nightmares یک بازی معمایی و ماجراجویی است. شخصیت اصلی این بازی یک دخترک در بارانی زرد است که سعی دارد از قلعه‌ای که در آن زندانی شده است، فرار کند. این بازی به هوشمندی، ذکاوت و سرعت عمل احتیاج فراوان دارد.

The Room

برترین بازی های معمایی

سری بازی‌های The Room مجموعه‌ای از بازی‌های معمایی و هیجان‌انگیز است که در آن باید با استفاده از اشیاء موجود در اتاق سعی کنید از مکانی که در آن گیر افتاده‌اید فرار کنید. در جریان این بازی‌ها، شما با نوشته‌هایی از افراد ناشناسی رو‌به‌رو خواهید شد که در طول مسیر به شما کمک خواهند کرد.

The Gardens Between

برترین بازی های معمایی

آریانا و فرنت دو دوست صمیمی وارد یک جزیره پرجنب و جوش و رویایی شده‌اند که تعداد زیادی از وسایل کودکیشان را در این مکان پیدا می‌کنند. آن‌ها با هم وارد یک سفر احساسی می‌شوند که رابطه دوستیشان را به چالش میکشد؛ خاطراتی که داشته‌اند، چیزهایی که باید رها کنند و چیزهایی که نباید هیچ‌وقت قیدش را بزنند. گمشده در یک دنیای رازآلود، جایی که علت و معلوم منعطف‌اند این دوستان زمان را قابل تغییر می‌یابند. زمان را تغییر دهید تا معما را حل کنید و به نوک جزیره برسید. این دو نفر را در مسیری که به کشف و کاوش لحظات زیادی که با هم گذرانده‌اند می‌پردازند، به همراه یک راوی همراهی کنید.

Playdead’s INSIDE

برترین بازی های معمایی

این بازی بسیار محبوب که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، در مورد یک پسر بچه است که در یک منطقه آزمایشی گیر افتاده است. این پسر بچه باید با استفاده از وسایلی که در اطرافش وجود دارد از این مکان ترسناک فرار کند. راز‌های بسیاری در این مکان وجود دارد که با پیشرفت بازی از آن‌ها مطلع می‌شوید.

Machinarium

برترین بازی های معمایی

در آخر لیست برترین بازی های معمایی، Machinarium قرار دارد. این بازی محصول سال ۲۰۱۲ از کمپانی amanita Design است که داستان رباتی به نام جوزف را دنبال می‌کند. با جمع آوری ابزار مختلف و حل معما‌ها، به شهر Machinarium برگردید و شهر و دوستانتان را از شر گروه برادری “بلک کپ” نجات دهید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + یازده =