جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

آپدیت جدید تیک تاک; TikTok الگوریتم صفحه For You را تغییر می‌دهد

آپدیت جدید تیک تاک
فهرست مطالب

تیک تاک در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد تغییراتی در صفحه‌ محبوب و بعضاً بحث‌برانگیزِ For You است. طبق گزارش جدیدی که در این رابطه توسط وال‌ ستریت ژورنال منتشر شده است، تیک تاک الگوریتم موارد پیشنهادی خود را طوری تنظیم خواهد کرد که از نمایش بیش از حد مطالب مشابه به کاربران خودداری کند. در ادامه این مطلب از بخش اخبار اپلی انارمگ، به بررسی تغییرات آپدیت جدید تیک تاک خواهیم پرداخت.

بر اساس این گزارش، تغییرات مذکور به این معنی است که تیک تاک دیگر به کاربران در مورد یک موضوع خاص بیش از حد محتوا نشان ندهد. از جمله موارد ناخوشایند می‌توان به رژیم‌های غذایی سفت و سخت و یا موضوعات ناراحت کننده مانند غم و جدایی اشاره کرد. هدف این است که در صفحه‌ For You تیک تاک، محتواهای بیش از یک دسته نمایش داده نشود، زیرا ممکن است یک ویدئو خوب باشد، اما در شاخه‌ای مرتبط و بعدی آن مشکل‌ساز باشد.

آپدیت جدید تیک تاک; TikTok الگوریتم صفحه For You را تغییر می‌دهد
آپدیت جدید تیک تاک; TikTok الگوریتم صفحه For You را تغییر می‌دهد

TikTok این تغییر را در وبلاگ خود تأیید کرد:

همان‌طور که به گسترش استراتژی‌های جدید برای قطع الگوهای تکراری ادامه می‌دهیم، در حال بررسی این موضوع هستیم که سیستم ما چگونه می‌تواند از محتواهایی که ممکن است به دنبال یک موضوع به کاربر توصیه شود، تغییر ایجاد کند. به همین دلیل به دنبال آزمایش روش‌هایی برای جلوگیری از توصیه یک سری محتوای مشابه هستیم. گاهی با تداوم این محتوا، مشکلاتی ایجاد خواهد شد.

همچنین در حال تلاش برای تشخیص این هستیم که آیا ممکن است سیستم، سهوا فقط تعداد محدودی از محتوا را به کاربران توصیه کند (که البته این مساله خط مشی‌های ما را نقض نمی‌کند) و بتواند تاثیر منفی داشته باشد یا نه. مخصوصا اگر این محتوا موارد منفی مانند غم و اندوه و جدایی و توصیه‌های رژیم و کاهش وزن باشد. هدف ما این است که فید For You هر فرد دارای وسعتی از محتوای مختلف تولیدکنندگان و موضوعات باشد.

آپدیت جدید تیک تاک
آپدیت جدید تیک تاک

این اپ همچنین در پستی دیگر در صفحه‌ وبلاگ خود اعلام کرد که در کنار آپدیت جدید تیک تاک، در حال برنامه‌ریزی برای یک ویژگی جدید است که در ادامه می‌خوانید:

در همین حین که محافظ‌هایی در تیک تاک برای کاربران طراحی می‌کنیم، می‌خواهیم به افراد آزادی عمل بیشتر بدهیم تا مطابق علایق و راحتی‌ خود محیط تیک تاک را سفارشی کنند. برای مثال، ما در حال کار بر روی ویژگی هستیم که به افراد اجازه می‌دهد کلمات یا هشتگ‌های مرتبط با محتوای خاصی که نمی‌خواهند ببینند را در فید For You خود مسدود کنند.

پس از تحقیقات وال استریت ژورنال، از این تغییرات تیک تاک پرده‌برداری شد. این موضوع نشان می‌دهد که کاربران تا چه حد می‌توانند درون نقص‌های کوچک اپلیکیشن گم شوند و آسیب ببینند.

برچسب‌ها: / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *