آپدیت اپلیکیشن Penbook

Penbook یک اپلیکیشن بسیار جالب و کاربردی برای آیپد است که امکان نوشتار به صورت دستی را با Apple Pencil و یا انگشت بر روی آیپد برقرار می‌کند. این برنامه شامل صد‌‎ها نوشت‌افزار مختلف می‌باشد که لذت نوشتن و نوت‌برداری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

ویژگی‌های جدید

ورژن دوم Penbook با تغییرات زیاد و اضافه شدن امکانات بیشتری همراه است…

اولین موردی که به آن اشاره خواهیم کرد، اضافه شدن استایل جدیدی به نام “three-slate” است. در این دیزاین جدید، صفحه نمایشگر به سه طبقه تقسیم می‌شود. در بالا کتاب‌های کاربر قرار می‎گیرد، در قسمت پایین‌تر صفحات کاربر و در نهایت، در پایین صفحه، صفحاتی که کاربر در حال نوشتن بر روی آن‌ها است نمایش داده می‌شود. این قابلیت به شما دسترسی سریع و آسان‌تر به کتاب‌ها و صفحات مورد‌نظرتان را می‌دهد.

یک قابلیت بسیار کار آمد دیگر، اضافه شدن (OCR) یا نویسه خوانی نوری است. این در واقع همان ویژگی “تشخیص نوشته” است که کلمات را در متون دست نویس شما تشخیص می‌دهد. برای مثال، در صورت گم کردن یک صفحه، به سادگی با جستجوی یک کلمه که در آن صفحه نوشته‌اید، صفحه مورد نظر را پیدا کنید.

در این آپدیت از Penbook، دیزاین و طراحی صفحات تغییر کرده است. حال صفحات به جای خط به خط بودن، دارای یک چارچوب زیبا هستند که هم باعث می‌شود نوشته بیشتری در صفحه جا بگیرد و هم بر زیبایی صفحه می‌افزاید. یک قابلیت کاربردی دیگر اضافه شدن امکان جستجو از Spotlight است. به راحتی در صفحه اصلی خود، صفحه را به پایین بکشید و در قسمت جستجو به دنبال کتاب مورد نظر خود بگردید و در آخر لازم به ذکر است که شکل زوم کردن یک صفحه افقی در حالت landscape آیپد که قبلا عجیب و غیر طبیعی به نظر می‌رسید، در این به‌روز‌ رسانی درست شده است و بهتر نمایش داده می‌شود.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + هفت =