انارمگ
۰

شایعاتی درباره طراحی جدید مک بوک ایر ۲۰۲۳

شایعاتِی درباره طراحی جدید مک بوک ایر 2023

در هفته‌ای که گذشت شایعاتی پیرامون آینده مک بوک ایر، از جمله تولید مدل ۱۵ اینچی مک بوک ایر در سال ۲۰۲۳، منتشر شد. از جمله انتشار مدل ۱۵ اینچی مک بوک ایر در سال ۲۰۲. راس یانگ، تحلیل‌گر مورد اعتماد محصولات اپل، در توئیتر خود جزئیات دقیق‌تری را درباره طراحی جدید مک بوک ایر ۲۰۲۳ به اشتراک گذاشت. این تغییرات از همین امسال در حال اجرا است. در این بخش از نقد و بررسی اپلی انارمگ به جزییات و مشخصات این دستگاه خواهیم پرداخت. 

به گفته‌ی یانگ که یکی از بنیان‌گذاران و مشاوران بخش تولید نمایشگر است، مک بوک ایر بازطراحی شده در اواخر امسال عرضه خواهد شد و به لطف این طراحی مجدد، صفحه نمایش بزرگ‌تری خواهد داشت. در حال حاضر مک بوک ایر صفحه نمایش پنل ۱۳.۳ اینچی دارد، در حالی‌که مدل جدید که امسال عرضه می‌شود پنل ۱۳.۶ اینچی دارد.

شایعاتِی درباره طراحی جدید مک بوک ایر 2023

شایعاتِی درباره طراحی جدید مک بوک ایر ۲۰۲۳

این افزایش جزئی اندازه‌ی نمایشگر، احتمالا با کاهش سایز حاشیه‌های اطراف نمایشگر توسط اپل صورت گرفته است. این بدان معناست که اپل می‌تواند نمایشگر بزرگ‌تری را در همان اندازه فرم کلی مک بوک قرار دهد. اساسا این همان استراتژی است که اپل در طراحی مجدد مک‌ بوک ۱۴ و ۱۶ اینچی در پیش گرفته بود.

در همین حال یانگ می‌گوید که مک بوک ایر ۱۵ اینچی که در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد صفحه نمایش ۱۵.۲ اینچی دارد. این پنل کوچک‌تر از پنل ۱۵.۴ اینچی قبلی است که اپل در مک ‌بوک پرو قرار داده بود.

یکی از نکات جالب طراحی مک بوک ایر جدید این است که مشخص نیست که آیا دستگاه دارای بریدگی مشابه مدل‌های جدید مک بوک پرو خواهد بود یا خیر. برخی افشاگران گفته‌اند که مک بوک ایر دارای بریدگی و حاشیه‌های سفید خواهد بود که همزمان طراحی مک بوک پرو و آی مک ۲۴ اینچی را با هم ادغام کرده است.

در این میان یکی دیگر از شایعاتی که توسط مینگ چی کو منتشر شد، این بود که مک بوک جدید ۱۵ اینچی که در اواخر سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود، امکان دارد که اصلا MacBook Air خوانده نشود و تنها MacBook نام‌گذاری شود.

۹to5Mac نیز از منابع مستقل دریافت کرده است که اپل در حال حاضر روی دست کم دو نسخه‌ی مختلف از مک بوک ایر برای سال ۲۰۲۳ کار می کند. 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 5 =