جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

اینستاگرام به زودی از NFT پشتیبانی خواهد کرد

NFT اینستاگرام
فهرست مطالب

اینستاگرام، شبکه‌ اجتماعی معروف که به دلیل نبود منابع کافی، اپلیکیشن مخصوصی برای آیپد ندارد، قرار است به زودی از NFTها پشتیبانی کند. فیسبوک که به تازگی به Meta تبدیل شده و Instagram را در زیرمجموعه‌ خود دارد، اعلام کرد که پشتیبانی از سری محتواهایی به‌هم ریخته، آن‌هم روی اپلیکیشنی منظم و ساختارمند کار دشواری است، اما Instagram می‌تواند از پس آن برآید! در این مطلب از انارمگ هر آن‌چه از NFT اینستاگرام می‌‌دانیم را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

آدام موسری Adam Mosseri، رئیس اینستاگرام، در ویدئویی دیجیتالی، بدون سر و صدای اضافی از انتشار NFTها روی پلتفرم خود خبر داد؛ به طوری که هیچ جای شکی باقی نمی‌ماند و به احتمال خیلی زیاد NFTها به اینستاگرام می‌آیند.

موسری گفت:

این هفته قرار است محتوای دیجیتالی پولی را از بسیاری از سازندگان و کلکسیون‌داران جمع‌آوری کنیم و آن‌‌ها را روی اینستاگرام به اشتراک بگذاریم. هیچ هزینه‌ای برای انتشار محتوای دیجیتالی پولی روی اینستاگرام پرداخت نخواهید کرد.

و شاید واقعا هم با منطق جور در بیاید. فیسبوک به استخر متاورس شیرجه می‌زند و شاید NFTها اسباب‌بازی‌های استخری خوبی برای این غول شبکه‌های اجتماعی باشند. هنوز نمی‌دانیم که اینستاگرام قرار است چگونه از NFTها استفاده کند، اما به نظر می‌رسد حالا بدون این که مجبور باشیم لینک‌های پلتفرم‌های مختلف را باز کنیم، می‌توانیم محتواهای دیجیتالی گران‌قیمت را در کنار عکس دوستان خود تماشا کنیم. 

جزئیات NFT ها در Instagram

اگر واقعا اخبار NFT اینستاگرام شما را هیجان زده کرده است، می‌توانید چند مورد از جزئیات نسبتاً مهم آن را در پایین مطالعه کنید:

  • تنها سازندگان و کلکسیون‌داران انتخاب‌شده می‌توانند محتوای مورد نظر خود را به اشتراک بگذارند؛
  • اینستاگرام از بلاکچین‌هایی مثل اتریوم و پولی‌گن پشتیبانی خواهد کرد؛
  • اینستاگرام از والت‌هایی مثل رینبو Rainbow، متاماسک MetaMask و تراست Trust پشتیبانی می‌کند؛

و این هم تمام چیزی که از NFT اینستاگرام می‌دانستیم. شما می‌توانید الکسنادرو وویچا Alexandru Voica متا را در توییتر دنبال کنید تا از اخبار جدید NFT باخبر باشید. با این پشتیبانی اینستاگرام از NFT، می‌توانیم به نوه‌های خود بگوییم که “در زمان ما، اینستاگرام تنها مکانی برای اشتراک‌گذاری عکس بود!”

همان‌طور که پیش‌تر در انارمگ به دلایل نبود اپلیکیشن آیپد اینستاگرام پرداختیم، همچنان این کمپانی بر سر مواضع خود استوار باقی مانده است:

بد نیست اپلیکیشن مخصوص آیپد عرضه کنیم، اما تلاش و افراد زیادی برای این کار نیاز داریم. بنابراین هنوز فکری درباره‌ آن نکردیم.

و این در حالی است که اینستاگرام قرار است به زودی از NFT پشتیبانی کند!

برچسب‌ها: / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *