جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

چگونه در آی او اس ۱۶ رمزهای عبور نا ایمن را شناسایی و مدیریت کنیم؟

شناسایی و مدیریت رمز های عبور نا ایمن در آی او اس 16
فهرست مطالب

محافظت از حریم خصوصی و امنیت دیجیتالی تلفن همراه هوشمند و سایر دیوایس‌ها امری ضروری است. این مساله شامل موارد مختلف از جمله ایجاد رمزهای عبور قوی است که به راحتی قابل حدس زدن نباشند. در صورتی که رمزهای عبور شما به خطر بیفتند یا اینکه از نظر امنیتی ضعیف باشند، بهترین راه این است که آن رمز را تغییر دهید تا داده‌های شخصی و حساب‌های کاربری شما ایمن و دور از خطر بمانند. خوشبختانه اپل در iOS 16 ویژگی‌های امنیتی جدیدی را برای آیفون شما ارائه کرده است. در ادامه این مطلب از انارمگ می‌بینید که چگونه در آی او اس ۱۶ رمزهای عبور نا ایمن را شناسایی و مدیریت کنیم.

مشاهده رمزهای عبور نا ایمن آیفون در آی او اس ۱۶

  • ابتدا Settings را باز کنید.
  • روی Passwords ضربه بزنید.
  • حال Security Recommendations را انتخاب کنید.

اگر رمز عبورتان در معرض خطر باشد، آیفون شما پیامی را ارائه می‌دهد که در آن رمزهایی را که باید تغییر دهید مشخص می‌کند. در این پیام هشدار به شما گفته می‌شود که به چه دلیل باید رمز عبورتان را تغییر دهید. بعنوان مثال اگر از یک رمز عبور تکراری برای چندین حساب استفاده می‌کنید اپل پیشنهاد می‌کند که آن را تغییر دهید. علاوه بر این در هشدار به شما می‌گوید که رمز عبور شما هک شده است یا خیر، به این معنی که باید در اسرع وقت آن را تغییر دهید.

نحوه تغییر رمز عبور نا ایمن آیفون در آی او اس ۱۶

نحوه تغییر رمز عبور نا ایمن در ios 16
نحوه تغییر رمز عبور نا ایمن در ios 16
  • ابتدا Settings را باز کنید.
  • روی Passwords ضربه بزنید.
  • حال Security Recommendations را انتخاب کنید.
  • روی یک حساب کاربری ضربه بزنید.
  • در آخر روی Change Password ضربه بزنید.

گاهی اوقات می‌توانید رمز عبور را مستقیما در این قسمت تغییر دهید. با این وجود بهتر است تا اغلب با رفتن به بخش مدیریت حساب مربوطه، آن را تغییر دهید. در این صورت، از گزینه‌ای بنام Change Password استفاده کنید.

برچسب‌ها:
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *