انارمگ
۰

آموزش نحوه نصب و آپدیت اپل واچ به نسخه بتا watchOS 8

آموزش نحوه نصب نسخه بتا watchOS 8

اپل علاوه بر نسخه‌های iOS، iPadOS و macOS به کاربران اجازه می دهد که نسخه‌ی جدید بتا watchOS 8 را در اپل واچ خود امتحان کنند. در ادامه‌ی این مطلب از انارمگ به شما نحوه نصب نسخه بتا watchOS 8 را آموزش دهیم.

آیا باید نسخه‌ی عمومی بتا watchOS 8 را نصب کنیم؟

قبل از شروع هر کاری توجه داشته باشید که این یک نسخه‌ی بتا است و watchOS 8 ممکن است اشکالات و ایراداتی داشته باشد که بر عملکرد و دوام باتری ساعت شما تاثیر منفی بگذارد. در نظر گرفتن این مورد مخصوصا برای watchOS  از اهمیت خاصی برخوردار است. زیرا مانند iOS و iPadOS راهی برای پایین آوردن رتبه به نسخه‌ی پایین‌تر watchOS 7 وجود ندارد. اگر ساعت شما و برنامه‌هایش بدون استفاده و بی فایده شود بسیاری از کارهایتان را نمی‌توانید با آن انجام دهید. پس ممکن است نصب آن را متوقف کنید و یا آن را روی ساعت مدل قویمی‌تر انجام دهید.

اپل واچتان را در بتا عمومی ثبت نام کنید

دقیقا مانند نصب بروزرسانی سیستم عامل، برای ثبت نام اپل واچ در نسخه‌ی بتا عمومی، به حداقل ۵۰ درصد شارژ اپل واچ و آیفونتان نیاز دارید. با آیفون خود به آدرس اینترنتی https://beta.apple.com/sp/betaprogram/ رفته و برای برنامه ثبت نام کنید ( اگر بتا را در دستگاه‌ای دیگر نصب کرده اید وارد سیستم شوید ). سپس روی watchOS و بعد روی لینک ثبت نام اپل واچ خود تب کنید.

بتا عمومی را روی اپل واچ‌تان نصب کنید

برای پایان دادن به این مراحل روی دکمه‌ی بارگیری نمایه تب کنید و زمانی که از شما خواسته شد روی Allow تب کنید. در صفحه‌ی بعد روی Install در گوشه‌ی بالا سمت راست تب کنید. سپس به برنامه ی Watch بروید ( اگر قبلا آن‌را باز نکرده‌اید ) و بقیه‌ی دستور العمل‌ها را دنبال کنید. اپل واچتان را مجددا راه‌اندازی کرده و به صفحه‌ی بروزرسانی نرم افزار در صفحه General در برنامه‌ی Watch بروید. نسخه‌ ی بتا watchOS 8 را مانند سایز بروزرسانی‌ها مشاهده خواهید کرد. روی install تب کنید و منتظر بمانید تا این فرایند به پایان برسد.

دستگاه‌های پشتیبانی شده

در زیر لیستی از دستگاههایی که از watchOS 8 پشتیبانی می‌کنند وجود دارد:

Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 6

Apple Watch SE

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + ده =