انارمگ
۰

۳ روش ساده برای پیدا کردن سریال نامبر ایرپاد پرو

بدیهی است که دسترسی به سریال نامبر تمامی محصولات خریداری شده به ویژه محصولات اپل بسیار ضروری است، زیرا در صورت نیاز به پشتیبانی اپل و مواردی از این قبیل، باید آن شماره را ارائه دهید. در اختیار داشتن سریال نامبر ایرپاد پرو نیز مانند دیگر محصولات بسیار کاربردی است، زیرا به دلیل استفاده زیاد از این محصول در مواقعی مانند بهره بردن از Apple Music و یا گیمینگ، زمانیکه قصد تعویض ایرپاد شکسته را دارید و یا نیاز به پشتیبانی اپل داشته باشید باید در اولین قدم شماره سریال مذکور را تحویل دهید.

در گذشته، اپل سریال نامبر محصولاتی مانند آیفون و اپل واچ را درست در پشت محصول چاپ می‌کرد و به راحتی می‌شد آن را پیدا کرد،‌ اما امروزه این مورد اتفاق نمی‌افتد و در پشت محصولات نمی‌توان شماره‌ای را مشاهده کرد. لازم به ذکر است که سریال نامبر ایرپاد پرو در داخل کیس شارژ نمایش داده می‌شود.

گاهی این شماره در کیس شارژ ایرپاد به اندازه‌ای ریز است و یا از بین رفته است که خواندن آن بسیار سخت است، بنابراین در این مطلب از انارمگ،‌ نحوه یافتن سریال نامبر AirPods Pro را به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید به راحتی آن را برای کارهای ضروری، در اختیار داشته باشید.

سه روش بررسی سریال نامبر ایرپاد پرو

اگر در اینترنت، روش یافتن شماره سریال ایرپاد پرو را سرچ کرده باشید با نتایج زیادی مواجه شده‌اید، اما بسیاری از این روش‌ها گیج کننده و ناکارآمد خواهند بود، بنابراین ۳ روش بسیار ساده را برای شما در نظر گرفته‌ایم که به راحتی و به سرعت مشکل شما را حل می‌کنند.

روش اول: یافتن سریال نامبر ایرپاد پرو با استفاده از آیفون

  1. در اولین و مهم‌ترین قدم، باید ایرپاد پرو خود را به آیفون مربوطه متصل کنید.
  2. بعد از اتصال این دو دستگاه به یکدیگر، به Settings آیفون خود بروید و بر روی گزینه General کلیک کنید.
یافتن سریال نامبر ایرپاد در آیفون

یافتن سریال نامبر ایرپاد در آیفون

  1. در این مرحله ابتدا بر روی About و سپس بر روی AirPods Pro ضربه بزنید.
  2. با انجام مراحل فوق، به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید که تمامی اطلاعات ایرپاد پروی شما را از جمله سریال نامبر را در خود دارد.

لازم به ذکر است که در این روش، می‌توانید به اطلاعاتی از جمله شماره مدل، نسخه سخت‌افزاری و همچنین ورژن سیستم عامل ایرپاد خود دسترسی داشته باشید.

اگر در این روش نتوانستید به سریال نامبر ایرپاد پرو خود دست پیدا کنید، به سراغ روش‌های بعد بروید.

روش دوم: یافتن Serial Number ایرپاد پرو از روی جعبه بسته بندی

کاملاً واضح است که در این روش، باید جعبه بسته بندی ایرپاد خود را پیدا کنید و سپس با بررسی آن، سریال نامبری که بر روی آن چاپ شده است را یادداشت کنید.

تنها مشکل این است که اکثریت کاربران بعد از مدتی، جعبه بسته بندی را دور می‌اندازند، که اگر بتوانند آن را نزد خود نگاه دارند، به راحتی و بعد از مدت‌ها می‌توانند سریال نامبر ایرپاد پرو خود را در اختیار داشته باشند.

روش سوم:‌ دسترسی به شماره سریال ایرپاد پرو از طریق فاکتور اصلی آن

بدیهی است که با استفاده از فاکتور اصلی خرید ایرپاد پرو نیز می‌توانید سریال نامبر مربوطه را پیدا کنید. بد نیست بدانید که در صورت شکستن و یا صدمه دیدن ایرپاد پرو، با استفاده از این صورتحساب می‌توانید از پشتیبانی و ضمانت اپل برخوردار شوید.

بنابراین باید فاکتور مذکور را بردارید و شماره سریال دستگاه خود را در مکانی امن یادداشت کنید تا در زمان نیاز به آن دسترسی داشته باشید.

در صورتی که در خرید ایرپاد پرو تردید دارید و هنوز تصمیم قطعی برای خرید نگرفته‌اید، با مطالعه ۵ دلیل برای خرید ایرپاد پرو ۲ تصمیم نهایی خود را خواهید گرفت و این محصول اپل که در اتصال به پلی استیشن ۴ و کنترلر ایکس باکس وان نیز کاربردی است را تهیه می‌کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 9 =