معرفی و نحوه دانلود اپلیکیشن منشی تلفنی “به تماس” برای آیفون

مطمئنا تا حالا برای شما هم پیش آمده که در جلسه‌‌ی مهمی باشید و نتوانسته باشید تلفن خود را جواب بدهید. همچنین تا حالا اتفاق افتاده که منتظر تلفن مهمی بوده باشید اما به علت کمبود پوشش آنتن‌دهی، سیم کارت شما در دسترس نبوده نباشد و مخاطب‌تان موفق نشده با شما تماس بگیرد. یکی از راه حل های این مشکل، دریافت پیغام صوتی بود اما متاسفانه دیگر مانند گذشته نمی توانیم از مخاطبان خود پیغام صوتی دریافت کنیم و بعدا به آن گوش کنیم (البته تا الان!). حالا تیم توسعه‌دهنده‌ی بینهایت کالا با طراحی و توسعه اپلیکیشن منشی تلفنی به تماس این مشکل را به کلی برطرف کرده است. به همین بهانه در این بخش از انارمگ به معرفی و آموزش نحوه دانلود منشی تلفنی به تماس برای آیفون می پردازیم. 

اپلیکیشن منشی تلفنی به تماس محصول جدید تیم نرم‌افزاری بینهایت کالا است. شما می توانید این برنامه کاربردی را روی آیفون خود دانلود و نصب، و از قابلیت های فوق‌العاده آن استفاده کنید. با این برنامه می توانید تماس های مختلف خود (مثل تمام تماس‌ های دریافتی، تماس در زمان مشغول بودن خط، تماس هنگام در دسترس نبودن و تماس در صورت عدم پاسخ‌دهی) را به برنامه منشی تلفنی منتقل کنید. 

دانلود برنامه منشی تلفنی به تماس برای آیفون

مخاطب شما می تواند بعد از شنیدن صدای منشی تلفنی (یا صدای خودِ شما)، برای شما پیغام صوتی بگذارد؛ “به تماس” سپس پیغام صوتی مخاطب شما را ذخیره می کند و شما می توانید بعدا به آن گوش کنید. 

انتقال تماس ها به منشی تلفنی “به تماس”

۱. برای انتقال تماس های مختلف به منشی تلفنی به تماس کافی است دکمه وسط را لمس کنید؛ با لمس این دکمه صفحه‌ی زیر برای شما باز خواهد شد.

۲. در این بخش می توانید از بین چهار گزینه‌ی تمام تماس‌ های دریافتی، در زمان مشغول بودن خط، هنگام در دسترس نبودن و در صورت عدم پاسخ‌دهی یکی یا همه‌ را انتخاب کنید. با فعال‌سازی این گزینه ها صفحه‌ای برای شما نمایش داده می شود. 
۳. در صفحه‌ی باز شده، گزینه Call را لمس کنید؛ و مطمئن شوید که کلمه Succeeded روی صفحه نمایش داده می شود. در غیر این صورت، صفحه را ببندید و مجددا دکمه وسط منشی تلنفی را لمس کنید. 

۴. در آخرین مرحله هم گزینه Dismiss را بزنید؛ با این کار عبارت «منشی روشن است» را مشاهده می کنید. حالا منشی تلفنی برای شما فعال است و پیغام مخاطبان شما را ضبط و ذخیره می کند. 

صدای منشی تلفنی “به تماس”

از دیگر قابلیت های جذاب این اپلیکیشن می توان به صداهای مختلف منشی تلفنی اشاره کرد. شما می توانید از بین سه گزینه صدای پیش‌فرض آقا، صدای پیش‌فرض خانم و صدای شما یکی را انتخاب کنید.  

اپلیکیشن منشی تلفنی به تماس

شما می توانید با همین برنامه صدای خود را ضبط و آن را به عنوان صدای پیش‌فرض برنامه تنظیم کنید. مخاطب شما بعد از شنیدن صدای ضبط شده می تواند برای شما پیغام بگذارد. برای شنیدن پیغام صوتی کافی است دکمه «صندوق پیام ها» در پایین صفحه را لمس کنید. 

دیگر قابلیت های اپلیکیشن منشی تلفنی “به تماس”

یکی از ویژگی ها و برتری های برنامه منشی تلفنی “به تماس” نسبت به دیگر برنامه های منشی تلفنی رابط کاربری زیبا و ساده‌ی آن است. شما می توانید با لمس آیکون به علاوه (گوشه بالا سمت چپ صفحه) حساب خود را شارژ کنید؛ با لمس دکمه وسط به سادگی منشی تلفنی را روشن کنید؛ از بخش پایین صدای منشی تلفنی را انتخاب کنید و دیگر نگران از دست رفتن تماس های خود نباشید. 

از بخش تنظیمات نیز می توانید اعتبار خود را افزایش دهید، راهنمای استفاده از اپلیکیشن را ببینید، با توسعه‌دهندگان در ارتباط باشید و …

از دیگر قابلیت های برنامه منشی تلفنی به “تماس” می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. امکان فعال کردن منشی برای تمامی تماس‌ها
۲. امکان فعال کردن منشی در زمان مشغول بودن خط
۳. امکان فعال کردن منشی در هنگام در دسترس نبودن
۴. امکان فعال کردن منشی در صورت عدم پاسخگویی
۵. استفاده چند حالت فعالسازی به صورت همزمان
۶. امکان گذاشتن صدای شما برای پیام منشی
۷. امکان ارسال فایل های ضبط شده منشی تلفنی و ذخیره آن
۸. ارسال نوتیفیکیشن هنگام تماس مخاطب
و بسیاری امکانات دیگر…

اما چطور برنامه منشی تلفنی “به تماس” را برای گوشی iOSی خود دانلود کنیم؟

آموزش دانلود منشی تلفنی به تماس برای آیفون از اناردونی

۱. در مرحله اول وارد سایت اناردونی به آدرس www.anardoni.com شوید؛
و سپس گزینه ورود به اناردونی را انتخاب کنید. (حتما باید از طریق Safari وارد شوید و بررسی کنید که در حالت پرایوت نباشد)
۲. برنامه مدنظر خود را جستجو و انتخاب کنید و سپس گزینه دریافت را لمس کنید؛
۳. در ادامه اگر از قبل در اناردونی لاگین نکرده باشید، سیستم از شما درخواست می‌کند تا وارد حساب کاربری خود شوید. وارد اکانت اناردونی خود شوید؛
۴. از این قسمت به بعد باید مراحل ثبت دستگاه را انجام دهید. ابتدا گزینه ثبت دستگاه را انتخاب کنید و صبر کنید تا پنجر‌ه‌ای برای شما باز شود و گزینه Allow را لمس کنید؛
۵. گزینه Close را بزنید و وارد تنظیمات گوشی شوید. داخل تنظیمات، مسیر زیر را طی کنید:
General >> Profile
۶. پروفایل مربوطه را نصب کنید. با دو بار زدن گزینه install بصورت خودکار مجدد وارد سایت می شوید؛
۷. اشتراک مدنظر خود را انتخاب و سپس مراحل پرداخت را طی کنید؛
۸. بعد از طی کردن مراحل پرداخت برنامه اناردونی ایکس (Anardoni X) را دانلود و نصب کنید؛
۹. برنامه منشی تلفنی به تماس را در اناردونی ایکس جستجو و آن را از همان قسمت نصب کنید.

دانلود اپلیکیشن منشی تلفنی به تماس برای آیفون – کلیک کنید

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =