انارمگ
۰

۵ روش کاربردی برای دانلود ریلز Reels اینستاگرام در آیفون

آموزش دانلود ریلز اینستاگرام در آیفون با استفاده از 5 روش ساده و کاربردی

محبوبیت بالای ویدیوهای کوتاه تیک تاک باعث شد تا اینستاگرام سال گذشته قابلیت جدیدی را برای کاربران خود معرفی کند که Reels (ریلز) نام دارد. ویدیوهای ریلز ۶۰ ثانیه‌ای و اکثراَ بسیار جذاب اند. با این حال، یکی از بزرگ‌ترین معایب این بخش جدید این است که اینستاگرام اجازه دانلود ریلز را به ما نمی‌دهد. در حالی که کاربران می‌توانند به راحتی ویدیوهای تیک تاک را دانلود کنند و به اشتراک بگذارند، در ریلز اینستاگرام کار به این راحتی نیست. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشید که بخواهید یک ویدیو یا فیلمی را از این بخش جدید اینستاگرام بر روی موبایل خود ذخیره کنید. بنابراین اگر از طرفداران پروپا قرص اینستاگرام بوده و خواهان دانلود ویدیوهای ریلز هستید، در این مطلب از بخش آموزش اپلی مجله خبری انارمگ با ما همراه باشید چرا که قصد داریم به آموزش دانلود ریلز اینستاگرام در آیفون با استفاده از ۵ روش کاملاً کاربردی بپردازیم.

دانلود ریلز اینستاگرام با استفاده از قابلیت ضبط صفحه نمایش یا همان Screen Record

یکی از روش‌های دانلود و ذخیره ویدیوهای ریلز اسنستاگرام استفاده از قابلیت ضبط صفحه نمایش است. به طور کلی می‌توان این روش را بهترین روش برای دانلود ریلز اینستاگرام در آیفون دانست چرا که علاوه بر سادگی آن، این روش می‌تواند بسیار پر کاربرد نیز باشد. از طریق این روش شما می‌توانید طیف وسیعی از کارها را انجام دهید، می‌توانید به دانلود ویدئو از اینستاگرام بپردازید یا از استوری دوستانتان ضبط فیلم کنید، این روش ساده و کاربردی به شما امکان ذخیره فیلم‌های ریلز اینستاگرام را نیز می‌دهد. برای انجام این کار ابتدا مطمئن شوید که حالت Do Not Disturb را قبل از ضبط فعال کنید تا در حین صبط اعلان‌های دیگر باعت ایجاد مزاحمت نشوند. سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در آیفون خود به بخش Control Center بروید. برای انجام این کار، در آیفون‌های دارای فیس آیدی باید انگشت خود را به سمت پایین بکشید و در آیفون‌های دارای دکمه هوم باید انگشت خود را به سمت بالا بکشید.
 2. روی دکمه ضبط صفحه که به شکل یک دایره توپر درون یک دایره دیگر است ضربه بزنید. ضبط صفحه نمایش پس از سه ثانیه شمارش معکوس شروع می‌شود.
 3. حال برنامه اینستاگرام را باز کرده و ویدیوی ریلز مورد نظر خود را اجرا کنید.
 4. پس از اتمام ویدیو، در نوار وضعیت بر روی دکمه قرمز که نشان دهنده زمان ضبط است ضربه بزنید. در نهایت نیز Control Center را باز کنید و همان دکمه را فشار دهید تا فرایند ضبط متوقف شود.

  آموزش دانلود ریلز اینستاگرام در آیفون با استفاده از 5 روش ساده و کاربردی

 5. با انجام این مراحل، ریلز مورد نظر شما ذخیره خواهد شد و شما می‌توان از طریق Photos به آن دسترسی داشته باشید.

اگر نمی‌توانید صدا را با Screen Recorder ضبط کنید، ممکن است به این دلیل باشد که به میکروفون اجازه دسترسی به Screen Recorder را نداده‌اید بنابراین مجوزهای لازم را بدهید و سپس اقدام به صبط کنید.

دانلود ریلز اینستاگرام از طریق اپلیکیشن‌های متفرقه

دانلود ریلز با استفاده از اپلیکیشن‌های متفرقه ویژگی‌های بیشتری را به شما ارائه می‌دهد. ا جمله این اپلیکیشن‌ها می‌توان به اپلیکیشن InSaver: Reposter اشاره کرد. این برامه بسیار کاربرپسند بوده و استفاده از آن آسان و رایگان است و بسیاری از ویژگی‌های دیگر را نیز ارائه می‌دهد. پس از دانلود InSaver: Reposter، مراحل زیر را به منظور ذخیره ویدیوی ریلز اینستاگرام بر روی آیفون خود دنبال کنید.

 1. اینستاگرام را باز کنید و روی ریلزی که می‌خواهید دانلود کنید ضربه بزنید.
 2. روی سه نقطه افقی در پایین سمت راست ضربه بزنید.
 3. لینک ریلز مورد نظر را کپی کنید و اینستاگرام را ببندید.
 4. اکنون، اپلیکیشن InSaver را اجرا کرده و لینک را در آن Paste کنید. این اپلیکیشن به طور خودکار پیش‌نمایش ویدیوی ریلز را به شما نشان می‌دهد.
 5. پیش‌نمایش ریلز مربوطه را در پاپ آپ انتخاب کنید. در این مرحله با دو گزینه Save و Repost ره به رو خواهید شد.
 6. ذخیره را انتخاب کرده و مجوزهای لازم برای دسترسی اپلیکیشن را بدهید.

ویدیوی ریلز مورد نظر شما به راحتی دانلود شده و می‌توانید آن را در Photos آیفون خود مشاهده کنید. این روش یکی آسان‌ترین و بی دردسرترین راه برای دانلود ریلز اینستاگرام در آیفون است.

علاوه بر قابلیت دانلود ویدیوهای ریلز، برنامه InSaver: Reposter ویژگی‌های دیگری مانند مربع، قاب، عکس گرد و ارسال مجدد ریلزهای اینستاگرام را نیز ارائه می‌دهد. این برنامه همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا ویدیوهای ریلز اینستاگرام را به صورت نامحدود ذخیره کنید. با این حال، تنها نقطه ضعف این اپلیکیشن بسیار کاربردی تبلیغات آزاردهنده‌ی آن است!

دانلود ریلز اینستاگرام با استفاده از ابزار‌های آنلاین دانلود ریلز

یکی از ساده‌ترین و آسان‌ترین راه‌ها برای دانلود ریزل اینستاگرام استفاده از ابزارهای دانلودر آنلاین اینستاگرام است که بسیار کاربردی هستند و برای استفاده از آن‌ها نیازی به نصب هیج اپلیکیشن دیگری نخواهید داشت. پیشنهاد ما استفاده از وبسایت IG Downloader است که بسیار یکپارچه بوده و به شما این امکان را می‌دهد تا فیلم‌های ریلز، عکس‌های پروفایل و بسیاری از موارد دیگر را در یک چشم به هم زدن دانلود کنید. این وبسایت ریلز اینستاگرام را به شکل یک ویدیوی قابل اشتراک در پوشه دانلودها در آیفون شما ذخیره می‌کند. در ادامه می‌تواندی نحوه استفاده از این وبسایت را مشاهده کنید:

 1. به وبسایت IG Downloader بروید.
 2. لینک ویدیوی ریلز مورد نظر خود را Paste کرده و سپس اینتر را بزنید.
 3. حالا دکمه دانلود را بزنید تا ریلز دلخواهتان را دخیره کنید. به همین راحتی!

یکی از مزیت‌های این روش این است که می‌توانید از آن برای دانلود ریلز در مک بوک خود نیز استفاده کنید.

آموزش دانلود ریلز اینستاگرام در آیفون با استفاده از 5 روش ساده و کاربردی

دانلود ریلز اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام

این روش بهترین راه برای مشاهده آفلاین ریلزها می‌باشد. با این که اینستاگرام به شما این اجازه را نمی‌دهد که ریلز را به راحتی در آیفون دانلود کنید اما با این حال، شما همچنان می‌توانید ریلزها را برای مشاهده‌ی آفلاین ذخیره کنید. اگر در منطقه‌ای با اتصال محدود زندگی می‌کنید یا آن که می‌خواهید ریلز را به صورت آفلاین مشاهده کنید، پیشنهاد ما این است که این روش را حتما امتحان کنید.

دانلود اپلیکیشن Instagram برای آیفون از اناردونی – کلیک کنید

برای مشاهده‌ی آفلاین ریلزها از طریق اپلیکیشن اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. اینستاگرام را اجرا کنید و به زبانه‌ی Reels بروید.
 2. روی سه نقطه افقی در پایین سمت راست ضربه بزنید.
 3. گزینه Save یا همان ذخیره را انتخاب کنید.
 4. به پروفایل خود رفته و روی سه نقطه افقی ضربه بزنید.
 5. ریلز مورئ نظر شما در بخش پست‌های ذخیره‌شده (Saved) ظاهر می‌شود.

دانلود ریلز اینستاگرام با استفاده از استوری اینستاگرام

شما می‌توانید ریلز را بدون ارسال در استوری اینستاگرام خود ذخیره کنید. با این حال، استفاده از این روش معایبی نیز به همراه دارد، از جمله این که اینستاگرام تنها پانزده ثانیه از ریلز مورد نظر شما را دانلود می‌کند. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ریلز مورد نظر خود را اجرا کنید.
 2. روی دکمه اشتراک‌گذاری ضربه بزنید.
 3. برای ایجاد حالت تمام صفحه ریلز، از گزینه pinch-zoom استفاده کنید.
 4. در این مرحله گزینه Add Reel to Your Story را انتخاب کنید.
 5. روی سه دکمه افقی در بالا سمت راست ضربه بزنید.
 6. در نهایت ذخیره را انتخاب کنید تا ریلز مورد نظر دانلود شود.

اگر به دنبال روش‌هایی برای دانلود استوری اینستاگرام هستید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب مربوط به آموزش نحوه دانلود استوری اینستاگرام در آیفون از مجله خبری انارمگ را از دست ندهید.

آموزش دانلود ریلز اینستاگرام در آیفون با استفاده از 5 روش ساده و کاربردی

کلام آخر

بسیاری از کاربران اینستاگرام عادت دارند که محتوای موجود در اینستاگرام را دانلود کنند، برخی افراد فیلم و استوری یا IGTV را دانلود می‌کنند، برخی دیگر از کاربران حتی پا را فراتر می گذارند و به دانلود عکس پروفایل دیگر کاربران اینستاگرام می پردازند. با توجه به این که ریلز ابزاری است که جدیدا در دسترس کاربران قرار گرفته است، ابزارهای دانلود ویدیو Reels از اینستاگرام نیز کمی ناشناخته هستند اما آشنایی با این قابلیت به شما امکان می‌دهد استوری‌های جذاب‌تری را برای دنبال‌کنندگان خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. از همین رو در این مطلب سعی کردیم به آموزش دانلود ریلز اینستاگرام در آیفون با استفاده از ۵ روش ساده و کاربردی بپردازیم.

در انتها فراموش نکنید دیدگاه خود را در رابطه با این قابلیت جدید اینستاگرام با ما به اشتراک گذاشته و اگر روش دیگری برای دانلود ریلز می‌دانید آن را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم اگر از این قابلیت جدید اینستاگرام زیاد در صفحه خود استفاده می‌کنید، مطلب مربوط به معرفی ۷ اپلیکیشن ویرایشگر ویدئو ریلز اینستاگرام از مجله انارمگ را از دست ندهید.

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هفت =