اضافه کردن چند عکس در یک استوری اینستاگرام

ویژگی استوری اینستاگرام در آیفون و دیگر گوشی های اندرویدی ، یک راه بسیار عالی برای ارتباط برقرار کردن با فالوئر های شما است. شما به سادگی می توانید چندین ویدئو و عکس را در این بخش آپلود کنید. اما اگر شما جزو افرادی هستید که از کلاژ ها و تصاویر چند تایی سبک قدیمی خوش شان می آیند، این مطلب از وبلاگ انارمگ را حتماً مطالعه فرمایید. ما در این مقاله به شما نحوه اضافه کردن چند عکس در یک استوری اینستاگرام را با چندین روش مختلف آموزش خواهیم داد پس تا پایان با ما همراه باشید.

اضافه کردن چند عکس در یک استوری اینستاگرام

ما به شما چندین اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید معرفی می کنیم که این کار را برای شما به مقدار زیادی تسهیل می کنند.

۱- Photo sticker اینستاگرام ( iOS و اندروید)

در یک آپدیت در همین اواخر ، اینستاگرام اپشن Photo Sticker را معرفی کرد. این ویژگی به شما اجازه اضافه کردن چند عکس در یک استوری اینستاگرام از گالری به عنوان استیکر می دهد. حال به شما مراحل استفاده از قابلیت استیکر و اضافه کردن چند عکس در یک استوری اینستاگرام را توضیح می دهیم:

۱- اینستاگرام را اجرا و استوری را باز کنید. در این مورد یک پس زمینه رنگی یک دست را با استفاده از اپشن Create استفاده کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید بر روی آیکون استیکر در بالا بزنید.

۲- در منو استیکر، به پایین بروید و بر روی گزینه photo sticker ( علامت+ با دو کارت) بزنید. با این کار در همان قسمت گالری گوشی شما باز خواهد شد. بر روی هر عکسی که می خواهید ضربه بزنید تا در پس زمینه استوری باز شود. با تکرار همین کار شما به سادگی می توانید چند عکس را به یک استوری اینستاگرام اضافه کنید. شما همچنین می توانی ابعاد این عکس را را تغییر دهید و یا آن ها را به هر جایی از کادر استوری که می خواهید ببرید و جا به جا کنید.

البته این را در نظر داشته باشید که عکس ها با همان جهت اصلی خود ظاهر می شوند و افقی یا عمودی به همان شکل به استوری اضافه می شوند. در حال حاضر هیچ محدودیتی در تعداد عکس هایی که می توانید آپلود کنید وجود ندارد. ما سعی کردیم ده عکس را داخل یک استوری آپلود کنیم و هیچ مشکلی پیش نیامد.

۲- استفاده از ترفند Copy / Paste اپ Photos ایفون ( iOS )

این روش یکی از دلایلی است که iOS از لحاظ کارشناسان این حوزه ، سیستم عامل بهتری نسبت به اندروید است. ترفند Copy / Paste اپ Photos به شما اجازه اضافه کردن چند عکس در یک استوری اینستاگرام مستقیم از گالری را می دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید ، اضافه کردن یک عکس به استوری می باشد. پس از آن به اپ photos بروید و بر روی تصویر بزنید تا انتخاب شود. حالا تصویر را کپی کنید و دوباره اینستاگرام را باز کنید. بر روی قسمت متن ( Aa ) در بالا گوشه سمت راست بزنید و سپس تصویر را paste کنید. تمام شد؛ شما به سادگی می توانید تصاویر اضافه شده را کوچک ، بزرگ و یا جا به جا کنید و از خلاقیت خود برای خلق یک استوری جذاب استفاده کنید.

۳- Layout از اینستاگرام ( iOS و اندروید )

Layout روش رسمی برای اضافه کردن چند عکس در یک استوری اینستاگرام است. بر خلاف روش قبلی ، شما باید تصاویر را به یک کلاژ اضافه کنید. در نتیجه Layout یک روش ساده تر برای استفاده از اپ Collage است. شما می توانید چند عکس را اضافه کنید ، آن ها را به جهت های مختلف بکشید تا جای شان عوض شوند و از گزینه تغییر ابعاد سریع استفاده کنید

دانلود اپلیکیشن اینستاگرام برای آیفون – کلیک کنید

اگر شما نیازی به جا به جا کردن و تغییر اندازه آزادانه عکس های استوری ندارید، Layout روشی بسیار ساده و کارآمد برای شما است.

همچنین شما بخش Faces را در اپ دارید که تمام تصاویری که در آن ها صورت یک انسان وجود دارد را از بقیه جدا می کند. این قسمت وقتی به کار می آید که بخواهید کلاژ هایی از خاطرات خود با دوستان و خانواده خلق کنید و نتیجه بسیار جالب است. به غیر از این قسمت ، شما می توانید به سادگی تصاویر را بر عکس کنید و به ان ها قاب اضافه کنید.

۴- اپ SwiftKey ( اپ صفحه کلید ثانویه )

اگر شما در حال حاضر از صفحه کلید اصلی گوشی استفاده نمی کنید از یک صفحه کلید ثانویه استفاده می کنید می توانید از این روش استفاده کنید. اگر هم که ندارید می توانید صفحه کلید SwiftKey که ما از آن استفاده کرده ایم را دانلود کنید. مراحل انجام این روش برای اضافه کردن چند عکس به استوری را در زیر مشاهده می کنید.

۱- اپ SwiftKey را دانلود و اجرا کنید. بر روی enable swiftKey بزنید و سپس Microsoft SwiftKey Keyboard را انتخاب کنید. شبیه به همین، بر روی select SwiftKey بزنید و صفحه کلید پیش فرض را تعیین کنید.

اگر قصد دارید از این اپ به عنوان صفحه کلید پیش فرض استفاده کنید می توانید برای سهولت برای ورود از حساب مایکروسافت و یا گوگل استفاده کنید. بدون ورود نیز البته می توانید از این صفحه کلید استفاده کنید.

۲- اینستاگرام را اجرا کنید و یک تصویر به استوری اضافه کنید. حالا اندازه تصویر را کوچک تر کنید. سپس بر روی قسمت متن ( Aa ) در بالا گوشه سمت راست بزنید تا صفحه کلید SwiftKey باز شود.

۳- ایکون استیکر را انتخاب کنید و گزینه پین در پایین را بزنید. حالا بر روی علامت دوربین بزنید و اجازه دسترسی به فضای ذخیره سازی را بدهید. با این کار صفحه کلید اجازه دسترسی به گالری گوشی شما را پیدا خواهد کرد.

۴- برای اتمام، تصویری را که مد نظرتان است را انتخاب کنید. حالا می توانید اندازه تصویر را بزرگ یا کوچک تر کنید و یک کلاژ زیبا بسازید.

۵- از یک ویرایشگر عکس استفاده کنید

شما همچنین می توانید به سادگی و استفاده از یک اپ ویرایشگر عکس، چند عکس را در یک استوری اینستاگرام اضافه کنید. با استفاده از این اپ ها شما می توانید خلاقیت بسیاری در ساخت تصاویر به خرج دهید. ما اپ Snapseed را پیشنهاد می دهید اما شما برای شناخت دیگر برنامه ها به مطلب معرفی بهترین اپ های ویرایش عکس برای گوشی‌ آیفون سر بزنید.

۶- حالت Photobooth دوربین

Photobooth یک ویژگی بومی اپ اینستاگرام است که به شما اجازه اضافه کردن چهار عکس در یک استوری را می دهد. شما می توانید این ویژگی را هنگام استفاده از دوربین برای آپلود کردن یک استوری فعال کنید. هنگامی که ضبط را بزنید، ۴ تصویر را در یک بار خواهد گرفت. به علاوه، شما می توانید از فیلتر های مختلفی مانند VHS ، قدیمی و .. استفاده کنید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 4 =