جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

معرفی بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار برای آیفون و آیپد در سال ۲۰۲۱

معرفی بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار برای آیفون و آیپد در سال 2021
فهرست مطالب

اگر سال‌های زیادی است که به سیگار عادت دارید و اکنون به این نتیجه رسیده‌اید که سلامتی‌ خود را در خطر انداخته‌اید، شاید راه‌های مختلفی را برای ترک این عادت غلط امتحان کرده باشید، و ناامید و بدون نتیجه بازگشته‌ باشید. می‌خواهید یک‌بار برای همیشه سیگار را کنار بگذارید؟ ما آمده‌ایم تا شما را به خواسته خود برسانیم. پس در ادامه‌ی این مطلب از انارمگ با ما همراه باشید تا با بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار برای آیفون و آیپد آشنا شوید.

Smoke Free

Smoke Free
Smoke Free

Smoke Free یک برنامه‌ی بسیار تاثیرگذار است که از طریق ۲۰ روش مبتنی بر شواهد می‌تواند شما را در ترک سیگار کمک می‌کند.

علاوه بر این، اطلاعاتی درباره‌‌ی پولی که از نخریدن سیگار پس‌انداز کرده‌اید، تعداد سیگاری که نکشیده‌اید و مدت زمانی که بدون سیگار سر کرده‌اید را به شما می‌گوید. همچنین می‌توانید از نحوه‌ی بهبود سلامتی و زندگی سالمی که دوباره به دست آورده‌اید، مطلع شوید. در ضمن پیشنهاداتی به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید بر ادامه‌ی این راه مصمم بمانید.

دانلود این برنامه رایگان است.

QuitNow

معرفی بهترین اپ برای ترک سیگار
معرفی بهترین اپ برای ترک سیگار

اگر سرانجام تصمیم گرفته‌اید که از شر سیگار خلاص شوید و بدون اینکه به سراغ یک روش هزینه‌بر بروید، به هدف خود برسید، برای شروع کافی‌ است تا یک پروفایل برای خود بسازید و اهداف مورد نظر را تعیین کنید. از این طریق می‌توانید روز‌ها و ساعت‌ها و دقیقه‌هایی که از آخرین پک سیگار مصرف شده می‌گذرد را زیر نظر داشته باشید.

این برنامه به شما نشان می‌دهد که در مدت زمان ترک، چه تعداد سیگار نکشیده‌‌اید و در عوض چه میزان پول پس‌انداز کرده‌اید. همچنین می‌توانید مشکلات‌ خود را با دیگران در میان گذاشته و از راهنمایی آن‌ها استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید پیشرفت‌ خود را در فیسبوک و توئیتر به اشتراک بگذارید.

دانلود این برنامه رایگان است.

LIVESTRONG MyQuit Coach

LIVESTRONG MyQuit Coach و ترک سیگار
LIVESTRONG MyQuit Coach و ترک سیگار

با یک برنامه‌ی ساختاری و شخصی‌ شده برای همیشه از شر سیگار خلاص شوید. این برنامه در میان بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار برای آیفون، مانند یک مربی و راهنما به شما کمک کرده و انگیزه‌ لازم برای ترک سیگار را به شما می‌دهد. به شما اجازه می‌دهد تا میزان نیکوتین لازم را با سرعتی که می‌خواهید کاهش دهید. بنابراین می‌توانید سرعت ترک دلخواه‌ خود را انتخاب کنید.

برای اطمینان از این که آیا در مسیر درست قرار دارید یا نه، MyQuit به شما این امکان را می‌دهد تا پیشرفت خود را پیگیری کنید. به شما کمک می‌کند تا عمیق‌ترین انگیزه به دود سیگار را در خود پیدا کرده و بر آن غلبه کنید. همچنین می‌توانید با افراد هم فکر تعامل داشته و افکار و نظرات خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

دانلود این برنامه رایگان است.

Quit Genius

Quit Geniu یکی از بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار آیفون و آیپد
Quit Geniu یکی از بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار آیفون و آیپد

برنامه‌ی Quit Genius یک روش رفتار درمانی کاملا علمی اثبات شده را به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید آن‌ را شخصی‌سازی کرده تا با رفتارهای‌ شما سازگار باشد. چندین جلسه‌ی صوتی وجود دارد که نکات اصلی را به شما ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید پی ببرید که چه چیزی بیشتر اعتیاد شما را تحریک می‌کند و بتوانید به راحتی آن‌ را کنترل کنید. از تمرینات انعکاسی که به شما داده می‌شود می‌توانید عادت‌های سالم بسازید. همچنین به شما یادآوری‌های انگیزشی می‌فرستد تا هرگز هدف‌ خویش را فراموش نکنید. به علاوه، آزمون‌های تعاملی وجود دارد که با شرکت در آن‌‌ها می‌توانید یادگیری‌ را تقویت کنید.

Kwit

Kwit برای ترک اعتیاد در آیفون
Kwit برای ترک اعتیاد در آیفون

Kwit علاوه بر این‌که از بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار برای آیفون و یک برنامه‌ی هوشمند در این مسیر است، شما را برای داشتن یک سبک زندگی سالم ترغیب می‌کند. این برنامه بازی‌های تکنیکی و مکانیکی را ارائه می‌دهد و شما در نقش انجام دهنده‌ی بازی هستید و باید ۸۴ امتیاز را بدست بیاورید تا از مزایای ترک سیگار مطلع شوید.

در ادامه بیش از ۲۰۰ کارت با جملات انگیزشی بدست می‌آورید. علاوه بر این‌ها می‌توانید نحوه انجام وظایف خود را پیگیری کرده و افکار خود را با دوستان و افرادی که در یک حالت مشابه هستند به اشتراک بگذارید.

Quit It Lite

Quit It Lite در ردیف بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار آیفون و آیپد
Quit It Lite در ردیف بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار آیفون و آیپد

Quit It Lite یکی از برنامه‌های ساده و کارآمد این لیست است. شما می‌توانید یک برنامه‌ی سفارشی برای خود تهیه کرده و با پیروی از آن یک بار برای همیشه سیگار کشیدن را کنار بگذارید. Quit It Lite به شما کمک می‌کند تا برگه‌ی پیشرفت خود را نگه دارید. علاوه بر این، میزان سیگاری که نکشیدید و پولی که از این راه پس انداز کرده‌اید را مشاهده کنید.

بر اساس راحتی خود می‌توانید هدف نهایی را تعیین کنید و به آن برسید. با توصیه‌های مفید برنامه می‌توانید ۱۰۰ درصد به این هدف برسید. علاوه بر این‌‌ها، امکان به اشتراک گذاری موفقیت خود با دیگران را دارید. دانلود این برنامه رایگان است.

Butt Out

Butt Out و اپلیکیشن های ترک سیگار آیفون و آیپد
Butt Out و اپلیکیشن های ترک سیگار آیفون و آیپد

Butt Out یکی از بهترین اپلیکیشن های ترک سیگار برای آیفون به حساب می‌آید. به شما یک برنامه‌ی ۹۰ روزه ارائه می‌شود، که به طور سیستماتیک برای عبور شما از این مرحله دشوار طراحی شده است. با ارائه‌ی نکات و ترفندهای به موقع برنامه، هرگز دوباره به استعمال سیگار روی نخواهید آورد.

شما می‌توانید مجموعه‌ی بزرگی از تصاویر الهام بخش و نقل قول‌ها را مرور کرده تا هرگز انگیزه‌ی خود را از دست ندهید. با کمک مشاوره‌های دقیق، آن‌قدر ادامه می‌دهید تا زمانی که در این راه پیروز شوید. علاوه بر این‌‌، از چندین زبان مانند انگلیسی، دانمارکی، هلندی، فرانسوی، ایرلندی و …. پشتیبانی می‌کند. قیمت این برنامه ۶.۹۹ دلار است.

Craving To Quit

اپلیکیشن های ترک سیگار برای آیفون
اپلیکیشن های ترک سیگار برای آیفون

Craving To Quit بر اساس برنامه‌ی ترک سیگاری که در دانشگاه ییل طراحی و آزمایش شده است برنامه‌ای ۲۱ روزه را به شما ارائه خواهد داد. با استفاده از دستور العمل‌های روزانه از طریق پخش آهنگ‌های صوتی و تصویری این برنامه به شما کمک کرده و چندین روش موثر برای ترک سیگار را به شما رائه می‌دهد.

می‌توانید اهدافی برای خود تعیین و برای تحقق آن‌ها تلاش کنید. پیشرفت خود را کنترل کنید و هرگز از مسیر خارج نشوید. پس از ۴ روز استفاده رایگان باید برای ادامه با پرداخت اشتراک ماهانه ۲۴.۹۹ دلار برنامه را ارتقاء دهید.

Quit Smoking with Andrew Johnson

Quit Smoking with Andrew Johnson
Quit Smoking with Andrew Johnson

آن‌چه در این برنامه بسیار به چشم می‌آید طرح ساختاری آن است. این برنامه برای کمک به شما در ترک سیگار و داشتن زندگی سالم طراحی شده است. با پیروی از نکات مفید و راهنمایی‌های انگیزشی، این برنامه هرگز به شما اجازه نمی‌دهد تا از مسیر درست خارج شوید.

برای ترک عادت سیگار باید به طور منظم از دستورالعمل‌ها پیروی کنید. علاوه بر این‌‌، برنامه مذکور به شما امکان می‌دهد تا سرعت و روند پیشرفت‌ خود را بررسی کنید. دانلود برنامه ۲.۹۹ دلار هزینه دارد.

Quit Smoking, Be Smoke Free

Quit Smoking, Be Smoke Free از اپ‌های ترک سیگار 2021
Quit Smoking, Be Smoke Free از اپ‌های ترک سیگار ۲۰۲۱

برای خداحافظی با سیگار به انگیزه زیادی نیاز دارید و این برنامه به عنوان یکی از اپلیکیشن های ترک سیگار برای آیفون، افکار الهام بخش و انگیزشی لازم را در اختیار شما می‌گذارد. با استفاده از فرآیند هیپنوتیزم که بر روی تلفن شما اجرا می‌شود می‌توانید سیگار را سریع‌تر و راحت‌تر ترک کنید. علاوه بر این‌، این برنامه به شما کمک می‌کند تا از اضطراب، حس وسوسه و سایر افکاری که مانع رسیدن شما به هدف می‌شود، خلاص شوید.

با جلسات القایی کوتاه، متوسط و طولانی می‌توانید قدرت هیپنوتیزم را تجربه کرده و از عادت سیگار کشیدن خلاص شوید. دانلود برنامه رایگان است، اما برای بازکردن قفل قابلیت‌های ویژه به خریدهای درون برنامه‌ای نیاز دارد.

برچسب‌ها: / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *