معرفی و دانلود بهترین اپلیکیشن های ضبط مکالمه برای آیفون

همانطور که می دانید ضبط مکالمه به دلایل مختلفی کار نسبتا حساسی است و سوال این‌جا است که اصلا چرا باید تماس‌ هایمان را ضبط کنیم. با این حال، در اکثر مواقع ضبط تماس منطقی به نظر می رسد. مثلا شاید حواس‌تان به صحبت های‌تان نباشد و خواسته باشید بعدا به آن گوش کنید تا نکات مهم را فراموش نکنید. یا شاید تلفن کاری دارید و می خواهید تمام صحبت ها را ضبط کنید تا بعدا بتوانید از آن ها استفاده کنید. حالا دلیل آن هرچه باشد، سوال این‌جا است که چگونه می توانیم مکالمات را در آیفون ضبط کنیم؟ در این بخش از انارمگ به معرفی و نحوه دانلود بهترین اپلیکیشن های ضبط مکالمه برای آیفون خواهیم پرداخت.

شما می توانید با دانلود اپلیکیشن های ضبط مکالمه برای آیفون ، تمام تماس های خود را روی گوشی هوشمند خود ضبط کنید. بعضی از این اپلیکیشن ها به طور خودکار مکالمات شما را – چه برای تماس های دریافتی چه برای تماس های خروجی – ضبط و حتی تاریخچه تماس‌ های شما را نیز ثبت می کنند. برخی به شما این امکان را می دهند تا فایل صوتی را با ایمیل، پیامک، شبکه های اجتماعی و … با دیگران به اشتراک بگذارید یا آن ها را روی کامپیوتر خود دانلود و سپس روی آیکلود آپلود کنید. بیشتر این برنامه ها پولی اند اما برای مدت کوتاهی می توانید به طور رایگان از آن ها استفاده کنید. در این مطلب به معرفی سه اپلیکیشن خارجی و دو اپلیکیشن فارسی ضبط مکالمه خواهیم پرداخت.

اپلیکیشن های ضبط مکالمه خارجی

۱. Call Recorder iCal‪l

Call Recorder iCall کار ضبط مکالمه را بسیار راحت کرده است؛ شما با Call Recorder iCall به راحتی می توانید هم تماس های ورودی و هم تماس های خروجی را ضبط کنید و در کسری از ثانیه به آن ها دسترسی پیدا کنید. Call Recorder iCall با استفاده از قابلیت تماس کنفرانسی اپراتور شما، مکالمات شما را ضبط می کند و شما می توانید تنها با یک‌بار لمس صفحه فایل ها را ذخیره کنید، آن ها را پخش کنید و یا با دیگران به اشتراک بگذارید. برای این کار کافی‌ است برنامه را اجرا کنید، دکمه Record را لمس کنید و به طور عادی با تلفن خود صحبت کنید. بعد از اتمام تماس می توانید به فایل ضبط‌شده را باز کنید، آن را پخش کنید، فایل را به یک برنامه دیگر بفرستید و …
این برنامه از اشتراک هفتگی ۱۰ دلاری تا اشتراک سالانه ۵۰ دلاری دارد که می توانید با توجه به نیازتان یکی را برای خود انتخاب کنید و از free trial (اشتراک رایگان) آن استفاده کنید.

دانلود برنامه Call Recorder iCall برای آیفون – کلیک کنید

۲. Call Recording By NoNotes

 دانلود اپلیکیشن ضبط مکالمه برای آیفون

اگر برنامه‌ای می خواهید که هم مکالمات شما را ضبط کند و هم آن را تبدیل به متن کند، Call Recording By NoNotes مخصوص شما است. با Call Recording By NoNotes می توانید حتی مکالمات طولانی را ضبط و سپس آن ها را روی فضای ابری خود بارگذاری کنید و حتی آن ها را به فایل متنی تبدیل کنید. برای استفاده از این برنامه ابتدا شماره تلفن، PIN و آدرس ایمیل گوشی هوشمند خود را وارد اپلیکیشن کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید. با ساخت حساب کاربری، می توانید هم تماس های ورودی و هم تماس های خروجی خود را ضبط کنید و اگر هم خواستید آن ها را برای تبدیل به فایل متنی روی کلاود بارگذاری کنید. این برنامه در واقع مخصوص افرادی است که هر از چندگاهی از ضبط مکالمه استفاده می کنند چرا که به شما اجازه می دهد ماهانه تنها ۲۰ دقیقه از تماس ها را ضبط کنید. قیمت اشتراک ماهانه آن برای ضبط و تبدیل مکالمه به متن ۱۰ دلار و اشتراک سالانه آن ۱۰۰ دلار است. 

دانلود برنامه Call Recording By NoNotes برای آیفون – کلیک کنید

۳. TapeACall: Call Recorde‪r‬

اپلیکیشن ضبط مکالمه آیفون

هدف اصلی TapeACall ضبط مکالمات کاری و بین المللی است؛ TapeACall تماس های بیش از ۵۰ کشور را با کیفیت بسیار بالا ضبط می کند. این برنامه می تواند تماس های ورودی و خروجی شما را ضبط کند، آن ها را در صورت نیاز به فایل متنی تبدیل کند، به طور خودکار مکالمات Zoom را ضبط کند، فایل های صوتی را به دستگاه دیگر منتقل کند، فایل های صورتی را از کامپیوتر شما بارگیری کند و آن ها را روی برنامه هایی مثل Dropbox, Evernote یا Google Drive بارگذاری کند و یا حتی آن ها را با پیامک، ایمیل و شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارد. شما با TapeACall می توانید هر تعداد تماس تلفنی، هرچقدر هم طولانی را ضبط و ذخیره کنید. حتی می توانید اعلانی تنظیم کنید که با لمس آن به مکالمه خاصی هدایت شوید. گرچه اپراتور شما باید از تماس های سه‌طرفه پشتیبانی کند. این برنامه اشتراک هایی از ۵ تا ۶۰ دلار دارد. 

دانلود برنامه TapeACall برای آیفون – کلیک کنید

اپلیکیشن های ضبط مکالمه فارسی

۴. برنامه ضبط مکالمه ‘به تماس’

دانلود برنامه ضبط مکالمه به تماس

اپلیکیشن به تماس نیز یکی از بهترین اپلیکیشن های ضبط مکالمه ایرانی و داخلی برای آیفون است. شما با شارژ حساب خود می توانید تمام تماس های ورودی و خروجی خود را ضبط و ذخیره کنید و مکالمات خود را با پیام‌رسان‌های مختلف مثل تلگرام یا با استفاده از ایردراپ با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین به تماس رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و به راحتی می توانید تنها با چند ضربه، تماس های خود را حتی از وسط مکالمه ضبط کنید. شما بدون این که به اینترنت متصل باشید می توانید از به تماس استفاده کنید و حتی مکالمات گروهی (کنفرانس) را نیز ضبط و ذخیره کنید.

از دیگر مزیت های این برنامه می توان به هزینه بسیار پایین اشتراک ها در مقایسه با اپلیکیشن های خارجی و حتی داخلی اشاره کرد. توسعه‌دهندگان همچنین گفتند:« این نرم افزار برای ضبط مکالمه هزینه بسیار کمی دریافت می‌کند؛ البته چنانچه شارژ شما در زمان مکالمه تمام شود، نرم افزار به تماس ضبط مکالمه را ادامه خواهد داد.»

دانلود اپلیکیشن ضبط مکالمه به تماس برای آیفون – کلیک کنید

۵. اپلیکیشن ضبط مکالمه TapeACall Pro

برنامه TapeACall Pro یکی از بهترین برنامه‌های ضبط مکالمه داخلی برای آیفون است که با آن می‌ توانید به راحتی هر گونه تماسی را ضبط کنید. TapeACall Pro به شما این امکان را می‌دهد تا مکالمات ضبط شده را با ایمیل یا رسانه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید و حتی آن‌ها را روی دراپ باکس بارگذاری کنید. همچنین شما می‌ توانید این مکالمات را روی آیفون خود ذخیره کنید. این اپلیکیشن مخصوص آن دسته از افرادی است که مکالمه‌های تلفنی مهم و طولانی دارند. از دیگر مزیت های این برنامه در مقایسه با دیگر برنامه های ضبط مکالمه این است که به هیچ وجه محدودیت زمانی ضبط تماس ندارد و شما می توانید هرچندبار که خواسته باشید مکالمات روزانه خود را ضبط و ذخیره کنید. 

دانلود برنامه TapeACall Pro برای آیفون – کلیک کنید 

 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + شش =