جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

معرفی و دانلود بهترین اپلیکیشن های ضبط مکالمه برای آیفون

دانلود اپلیکیشن ضبط مکالمه برای آیفون
فهرست مطالب

اگر برای شما نیز پیش آمده است که به دلیل حضور در یک مکان شلوغ، تمرکز کافی نداشته‌اید و خواسته‌اید بعدا به مکالمه انجام شده گوش کنید تا نکات مهم را فراموش نکنید و یا تلفن کاری بوده که قصد ضبط تمامی صحبت‌ها را داشته‌اید تا بعدا بتوانید از آن‌ها استفاده کنید، در این بخش از انارمگ با ما همراه باشید تا به معرفی و نحوه دانلود بهترین اپلیکیشن ضبط مکالمه برای آیفون بپردازیم.

شما می‌توانید با دانلود اپلیکیشن ضبط مکالمه برای آیفون، تمام تماس‌های خود را روی گوشی هوشمند ضبط کنید. بعضی از این اپلیکیشن‌ها به طور خودکار مکالمات را (چه برای تماس‌های دریافتی چه برای تماس‌های خروجی) ضبط و حتی تاریخچه تماس‌‌های شما را نیز ثبت می‌کنند. برخی به شما این امکان را می‌دهند تا فایل صوتی را با ایمیل، پیامک، شبکه‌های اجتماعی و … با دیگران به اشتراک بگذارید یا آن‌ها را روی کامپیوتر خود دانلود و سپس روی آیکلود آپلود کنید. بیشتر این برنامه‌ها پولی هستند، اما برای مدت کوتاهی می‌توانید به طور رایگان از آن‌ها استفاده کنید. در این مطلب به معرفی سه اپلیکیشن خارجی و دو اپلیکیشن فارسی ضبط مکالمه خواهیم پرداخت.

اپلیکیشن‌های ضبط مکالمه خارجی

Call Recorder iCal‪l

Call Recorder iCall کار ضبط مکالمه را بسیار راحت کرده است. شما با Call Recorder iCall به راحتی می‌توانید هم تماس‌های ورودی و هم تماس‌های خروجی را ضبط کنید و در کسری از ثانیه به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. این اپ با استفاده از قابلیت تماس کنفرانسی اپراتور شما، مکالمات را ضبط می‌کند و شما می‌توانید تنها با یک‌بار لمس صفحه فایل‌ها را ذخیره کنید، آن‌ها را پخش کنید و یا با دیگران به اشتراک بگذارید. برای این کار کافی‌ است برنامه را اجرا کنید، دکمه Record را لمس کنید و به طور عادی با تلفن خود صحبت کنید. بعد از اتمام تماس، می‌توانید فایل ضبط‌ شده را باز کنید، آن را پخش کنید، فایل را به یک برنامه دیگر بفرستید و …
این برنامه از اشتراک هفتگی ۱۰ دلاری تا اشتراک سالانه ۵۰ دلاری را در خود دارد که می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب کنید و از Free Trial (اشتراک رایگان) آن استفاده کنید.

دانلود برنامه Call Recorder iCall برای آیفون – کلیک کنید

Call Recording By NoNotes

 دانلود اپلیکیشن ضبط مکالمه برای آیفون

اگر برنامه‌ای می‌خواهید که هم مکالمات شما را ضبط کند و هم آن را تبدیل به متن کند، Call Recording By NoNotes مخصوص شما است. با Call Recording By NoNotes می‌توانید حتی مکالمات طولانی را ضبط و سپس آن‌ها را روی فضای ابری خود بارگذاری کنید و یا مهم‌تر از همه، آن‌ها را به فایل متنی تبدیل کنید. برای استفاده از این برنامه ابتدا شماره تلفن، PIN و آدرس ایمیل گوشی هوشمند خود را وارد اپلیکیشن کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید. با ساخت حساب کاربری، می‌توانید هم تماس‌های ورودی و هم تماس‌های خروجی خود را ضبط کنید و اگر هم خواستید آن‌ها را برای تبدیل به فایل متنی روی Cloud بارگذاری کنید. این برنامه در واقع مخصوص افرادی است که هر از چندگاهی از ضبط مکالمه استفاده می‌کنند، چرا که به شما اجازه می‌دهد ماهانه تنها ۲۰ دقیقه از تماس‌ها را ضبط کنید.

قیمت اشتراک ماهانه آن برای ضبط و تبدیل مکالمه به متن ۱۰ دلار و اشتراک سالانه آن ۱۰۰ دلار است.

دانلود برنامه Call Recording By NoNotes برای آیفون – کلیک کنید

TapeACall: Call Recorde‪r‬

بهترین اپلیکیشن برای ضبط تماس در آیفون

هدف اصلی TapeACall به عنوان بهترین اپلیکیشن ضبط مکالمه برای آیفون، ضبط مکالمات کاری و بین المللی است؛ TapeACall تماس‌های بیش از ۵۰ کشور را با کیفیت بسیار بالا ضبط می‌کند. این برنامه می‌تواند تماس‌های ورودی و خروجی شما را ضبط کند، آن‌ها را در صورت نیاز به فایل متنی تبدیل کند، به طور خودکار مکالمات Zoom را ضبط کند، فایل‌های صوتی را به دستگاه دیگر منتقل کند، فایل‌های صورتی را از کامپیوتر شما بارگیری کند و آن‌ها را روی برنامه‌هایی مثل Dropbox، Evernote و یا Google Drive بارگذاری کند و یا حتی آن‌ها را با پیامک، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارد. شما با TapeACall می‌توانید هر تعداد تماس تلفنی، هرچقدر هم طولانی را ضبط و ذخیره کنید. همچنین می‌توانید نوتیفیکیشنی تنظیم کنید که با لمس آن به مکالمه خاصی هدایت شوید. (گرچه اپراتور شما باید از تماس‌های سه‌طرفه پشتیبانی کند.)

این برنامه اشتراک‌هایی از ۵ تا ۶۰ دلار دارد.

دانلود برنامه TapeACall برای آیفون – کلیک کنید

اپلیکیشن‌های ضبط مکالمه فارسی

به تماس

دانلود برنامه ضبط مکالمه به تماس

اپلیکیشن به تماس نیز یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ضبط مکالمه ایرانی و داخلی برای آیفون است. شما با شارژ حساب کاربری می‌توانید تمام تماس‌های ورودی و خروجی خود را ضبط و ذخیره کنید و مکالمات انجام شده را با پیام‌رسان‌های مختلف مثل تلگرام و یا با استفاده از ایردراپ با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین به تماس رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و به راحتی می‌توانید تنها با چند ضربه، تماس‌های خود را حتی از وسط مکالمه ضبط کنید. شما بدون این که به اینترنت متصل باشید، می‌توانید از به تماس استفاده کنید و حتی مکالمات گروهی (کنفرانس) را نیز ضبط و ذخیره کنید.

از دیگر مزیت‌های این برنامه می‌توان به هزینه بسیار پایین اشتراک‌ها در مقایسه با اپلیکیشن‌های خارجی و حتی داخلی اشاره کرد. توسعه‌دهندگان همچنین گفتند: «این نرم افزار برای ضبط مکالمه هزینه بسیار کمی دریافت می‌کند؛ البته چنان‌چه شارژ شما در زمان مکالمه تمام شود، نرم افزار به تماس ضبط مکالمه را ادامه خواهد داد.»

TapeACall Pro

برنامه TapeACall Pro از بهترین‌های اپلیکیشن ضبط مکالمه برای آیفون است که با آن می‌‌توانید به راحتی هر گونه تماسی را ضبط کنید. TapeACall Pro به شما این امکان را می‌دهد تا مکالمات ضبط شده را با ایمیل یا رسانه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید و حتی آن‌ها را روی دراپ باکس بارگذاری کنید. همچنین شما می‌‌توانید این مکالمات را روی آیفون خود ذخیره کنید. این اپلیکیشن مخصوص آن دسته از افرادی است که مکالمه‌های تلفنی مهم و طولانی دارند. از دیگر مزیت‌های این برنامه در مقایسه با دیگر برنامه‌های ضبط مکالمه این است که به هیچ وجه محدودیت زمانی ضبط تماس ندارد و شما می‌توانید هرچندبار که خواسته باشید مکالمات روزانه خود را ضبط و ذخیره کنید.

دانلود برنامه TapeACall Pro برای آیفون – کلیک کنید 

 

برچسب‌ها: / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *