احتمال معرفی قابلیت سنجش دمای بدن اپل واچ ۸

به تازگی شایعاتی به گوش می رسند که حاکی از اضافه شدن قابلیت سنجش دمای بدن به اپل واچ سری ۸ می باشند. به نظر می رسد که اپل قصد دارد تا قابلیت تشخیص تب را در نسل بعدی اپل واچ به کار ببرد و آن را به عنوان یکی از قابلیت های سنجش سلامت پیشرفته این محصول محسوب می کند. 

انتظار می رود مدل جدید اپل واچ تا اواخر سال ۲۰۲۲ عرضه شود و بسیاری از کارشناسان معتقدند که این دستگاه دارای ویژگی تشخیص دمای بدن خواهد بود. طبق گزارشی که روز شنبه منتشر شد، احتمالاً این سنسور به شکلی عمل می کند که تب کاربر را تشخیص دهد. 

مارک گورمن، در گزارش Power on خود برای خبرگزاری بلومبرگ، اعلام کرده است که قابلیت سنجش دمای بدن اپل واچ ۸ در مدل استاندارد هم وجود خواهد داشت و مدل ورزشی و مقاوم‌تر هم از این تکنولوژی بهره خواهد برد. البته همه مدل ها دارای این قابلیت نخواهند بود و طبق شنیده ها مدل جدید اپل واچ SE از سنسور سنجش دمای بدن بهره نمی برد. 

در مدل هایی که این قابلیت وجود دارد، گورمن معتقد است که سنسور اطلاعات خاصی را در اختیار کاربر قرار نمی دهد اما می تواند به صاحب اپل واچ بگوید که تب دارد یا خیر. مانند سایر سیستم های سنجشی در اپل واچ، سنسور دمای بدن هم سپس می تواند به کاربر پیشنهاد دهد که از دماسنج استفاده کند و یا به دکتر خود مراجعه کند. 

به غیر از سنسور دمای بدن، گورمن باز هم بر این ادعا که مدل جدید همان قدرت پردازشی اپل واچ سری ۶ را دارد، تاکید کرده است. البته شایعاتی در مورد صفحه نمایش ارتقا یافته در برخی مدل ها نیز به گوش می رسد. 

 

 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =