جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

حلقه هوشمند اپل محصول آینده این کمپانی

حلقه هوشمند اپل
فهرست مطالب

حلقه هوشمند اپل احتمالا یکی از محصولات آینده شرکت اپل باشد. با توجه به اخبار منتشر شده، ظاهرا اپل قصد دارد حلقه هوشمندی را طراحی کند. این حلقه که “اپل رینگ” apple ring نام دارد، سایر دستگاه‌ها را کنترل می‌کند.

اپل رینگ برای کارایی بیشتر، در انگشت اشاره قرار می‌گیرد…

apple smart ring

مشخصات حلقه هوشمند اپل

حلقه هوشمند اپل، دارای یک صفحه لمسی است که با آن سایر محصولات اپل، کنترل می‌شوند؛ همچنین از یک پردازنده، یک منبع تغذیه با امکان شارژ مجدد و یک فرستنده و گیرنده بی‌سیم بهره می‌برد.

کاربر با استفاده از اپل رینگ می‌تواند با حرکت انگشت، لمس صفحه یا دستورات صوتی، دستگاه‌هایی مانند آیفون یا آی پد را کنترل کند.

این حلقه در دسته‌بندی پوشیدنی‌ها قرار می‌گیرد. شرکت اپل در تولید دسته‌بندی پوشیدنی نیز تا کنون فعالیت‌هایی داشته است. مثلا تولید اپل واچ فعالیت موفق این کمپانی در دسته پوشیدنی بود.

عینک‌های هوشمند آینده نیز در همین دسته‌بندی قرار دارند. با توجه به شایعات پیش آمده، گویا حلقه هوشمند اپل می‌تواند عینک واقعیت مجازی را هم کنترل کند.

عنوان پتنتی که در این راستا در USPTO آمریکا به ثبت رسیده «Devices, methods, and user interfaces for a wearable electronic ring computing device» است.

اپل رینگ بهتر از دستگاه تاچ اسکرین است

اپل در پتنت خود آورده است که حلقه هوشمندش کاربردی‌تر از تاچ اسکرین است؛ یعنی کنترل آیفون و آی پد با استفاده از یک حلقه راحت‌تر است. کاربران زیادی از دست گرفتن طولانی مدت آیفون یا آی پد خسته می‌شوند، اما این حلقه هوشمند اپل کارآمدتر خواهد بود.

همچنین گفته شده نور ساطع شده توسط یک دستگاه تاچ‌اسکرین می‌تواند در محیط‌های اجتماعی خاص، ناخوشایند باشد.

حتی ممکن است محل اختفای کاربری که مورد تهدید واقع شده است را لو داده و جان او را به خطر بیندازد.

حلقه هوشمند اپل

شرکت آمازون نیز به تازگی حلقه هوشمندی طراحی کرده است که شامل دستیار مجازی الکسا نیز می‌باشد.

برچسب‌ها: / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *