جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

روشن شدن لوگوی اپل در آینده

روشن شدن لوگوی اپل
فهرست مطالب

احتمال روشن شدن مجدد لوگوی اپل در آینده این کمپانی وجود دارد، اما این احتمال قطعی نیست. شرکت اپل در صدد ثبت پتنت جدید است و گویا قصد دارد لوگوی چشمک زن و درخشان خود را طراحی و از آن در محصولات نسل بعد استفاده کند.

سوالات کاربران

در گذشته شاهد محصولات اپل بودیم که لوگوی آن‌ها در پشت گوشی و مک‌بوک‌ها روشن بود؛ اما با ورود نسل جدیدِ لپ‌تاپ‌ها، این چراغ خاموش و لوگو بصورت مات قرار گرفت. شرکت اپل با ثبت درخواست پتنت جدید خود، سوالات زیادی را برای کاربرانش مطرح کرده است که آیا قرار است همه محصولات جدید با لوگوی درخشان عرضه شوند یا این طرح فقط برای یک نوع از محصولات اپل است؟ برای پاسخ به این سوالات می‌توان به بررسی این موضوع پرداخت.

  – آیا قرار است همه محصولات جدید با لوگوی درخشان عرضه شوند؟

با توجه به موارد اعلام شده، احتمال این وجود دارد که چراغ چشمک زن لوگوی اپل برای اعلاناتی از قبیل تماس و تقویم مورد استفاده قرار گیرد.

استفاده از لوگوی روشن چشمک زن می‌تواند انتخاب درستی برای تلفن همراه باشد. مثلا در هنگام تماس تلفنی، آلارم ساعت، تقویم و هشدارهای این چنینی می‌تواند نظر کاربران را برای یک هشدار مهم جلب کند؛ اما مشخص نیست که آیا این قابلیت ممکن است برای مک‌بوک‌ و لپ‌تاپ‌ها هم استفاده شود یا فقط برای تلفن‌های همراه استفاده می‌شود.

با این تفاسیر، این احتمال وجود دارد که یک قابلیت تنها مدنظر شرکتی قرار گیرد و به آن معنا نیست که لزوما قرار است از آن قابلیت در محصولات آینده‌اش استفاده کند؛ پس این احتمال را نیز در نظر می‌گیریم که شاید لوگوی درخشان فقط یک ویژگی مدنظر باشد که ممکن است از آن استفاده شود و ممکن است استفاده نشود.

برچسب‌ها: / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *